Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ех, жалко!нови [re: Moti]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано04.02.05 11:13



Ма ти за мен ли няма да гласуваш или просто не обичаш да пускаш SMS-и?!


Аз, естествено, намам право да коментирам вкусовете на който и да било, просто се опитах да изкажа своето мнение за ББ и подобни предавания!!!

Приятен ден ти пожелавам!!!



Тема Re: Ех, жалко!нови [re: woman_eur]  
Автор Moti (aa bhi ja)
Публикувано04.02.05 11:52



уви, смс-и пускам много
не ми допада идеята да пускам смс-и за ББ, ноооо щом и ти се отказваш съвсем няма смисъл
разбира се, че всеки има право на мнение.... за мен ББ е просто нещо... ново - нито добро, нито лошо

лек и на теб

Ела....


Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: Moti]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 13:11



Да карам значи подред:
1. Понеже явно си любителка на предаването любимо на голяма част от населението известно като "Голям Батю" , продуцентите на което изтъкват като едно от значимите достойнства възможността да се наблюдават хора задоволяващи в реално време физиологичните и хигиенните си нужди, ти предложих да те уредя да понадзърташ в нечия тоалетна. Щото съм добра душа и ми е жал да изпаднеш в летаргия чак до септември.
2.Не те нападам персонално просто изразих мнението си за кои и по-точно за какви зрители е предназначено предаването.Признавам сигурно не е възпитано, но всеки си има слабости.
3.Никаква представа още по-малко пък бегла имам за теб. Това едва ли ти причинява терзания обаче.
4.За да ти купя каквото и да по-горния ми отговор трябва да е друг. Откъде да знам, че ще ти хареса представлението. Освен това не съм Дядо Мраз или майка Тереза, нито златната рибка, така че не изпълнявам всякакви желания, а за да те поканя на културно мероприятие трябва повече от виртуалното ни познаство.
5.Правилно, всеки има право на мнение и освен това право да го изрази по-начин както намери за добре. От това следва, че вместо да се сърдиш и обиждаш трябва да приемеш и подобна възможности и за тези, които не са съгласни с виждането ти. Не мисля, че се заяжда някой с теб на лична основа, просто имаме различни мнения.



Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано04.02.05 13:45



кАК НЕ ТЕ МЪРЗЯ ДА НАПИШЕВ ВСИЧКО ТОВА?????2



Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: Moti]  
Автор HeCъмAтeиcтka (елф)
Публикувано04.02.05 15:22



Хей, и аз обичам lord of the dance . Въпреки че, честно казано ансамбъл "Българе" и момичетата на Илияна Раева, Нешка Робева и пр. харесвам много повече.

Е, всеки с вкуса си.

"Истината ще те направи прободен" - Тери Пратчет


Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: Moti]  
Автор HeCъмAтeиcтka (елф)
Публикувано04.02.05 15:29



Ами нали пари трябва да печелят хората.
Ти защо мислиш е онова с sms-ите?
На 80 000 души като им вземеш по левче?

"Истината ще те направи прободен" - Тери Пратчет


Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 15:34



И повече мога. Ама или трябва основателна причина или чак следващата петилетка. Кво да направя, нещо ми се беше обидала, а аз съм кротък човек и ме гложди като приплаче някой от мен. Та викам да внеса яснота...
Между другото ти да би да го дочете докрая?



Тема А стига бе!нови [re: Moti]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 15:59



Аз си мислех, че ти харесва, пък ти още не знаеш. Ми то и товара на Енола Гей е било нещо ново за жителите на Хирошима, па по спомени на очевидци някои с любопитство са гледали беличкия парашут с нещо черно отдолу и сигурно са си мислили: "Тва пък сега какво ли е? Дали е лошо или не?"



Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано04.02.05 17:21



не не съм го дочела докрая, но се впечатлих от количеството!!!1



Тема Re: Не гледам Биг Брадър!нови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 20:18



На повече и не съм се надявал. Поне знам вече как да те впечетля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.