Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторNia (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 23:18



vsichko hubavo do tuk, no ne razbrah kyde e otgovora na vyprosa: zashto da si luda a ne kato vsichki ostanali? (ako priemem che pod vsichki ostanali se broqt taka narechenite normalni? Vsyshtnost iskam da izkaja pozdravleniq za stila na pisane, no iskam syshto taka da izkaja i nerazbirane... kym taka narecheneta ludost... koqto nikyde ne vidqhme vsyshtnost.Shte si priznaq che ne sym chela vsichki meniq, tyi kato e tvyrde kysno veche i ne mi se zanimava, ta moje da se povotrq s nqkoi drug ot izprevarilite me, no mila, otogovori mi molq te- kyde vsyshtnost trqbvashe da se prozre tvoqta ludost?.. predpolagam ne pribavqneto kym grupa "psevdo nerazbrani tvorci" ot teb samata te pravi luda. Ne me razbirai pogreshno..ne se zaqjdam, prosto pitam. Interesno mi e... ako priemem che ludite sa vsyshtnost razlichnite... s kakvo se razlichavash vsyshtnost?Vsichko tova v gorenapisanoto e mnogo hubavo.. no tova sa misli, chuvstva, ejednevie, vyprosi, protivorechiq i t.n. na vseki chovek.. ne na edna ili poveche ludi.
Ta?
Mersi predvaritelno ako reshish da se obyrnesh vnimanie i da zapylnish nqkolko minuti ot internet vremeto si otgovarqiki mi :):):):)
Nia
p.s. naistina se kazvam taka :):):):)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Nia]  
АвторПacтъpмaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.06 13:54



Ей всички полудеха, а вече и нови технологии ползват за да си покажат лудостта ....

Ама не, леди са и тези дето ги четат в захлас и жажда...

---------------------------
PS: аз па незнам защо искам да спя с всички девойки от тази тема, конкретно от този пост, станно нали

какво ми става !?



Тема Re: Дневникът на една луда - ден шестинови [re: Hия Hичия]  
Авторчичo дokтop (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 21:53



мале мале болни мозъци!
вие сте истинска мечта за дедо Фройд бе!

чели били с нетъепени, тръпнели да видят следващите болнави измишльотини
не може да има толко глупави хора бе! и то много.

айде бегайте да се лекувате или да се събирате по полянките
и да си правите масови самоубииства по подлезите
ако некой оцелее дами се обади аз ще го излекувам.



Тема Sleepwalker или как се събудихнови [re: Hия Hичия]  
Автор Hия Hичия (Demon Inside)
Публикувано09.03.06 03:50



За пръв път чух за Nightwish от един тъпак. В последствие се оказа такъв де. Иначе изглеждаше що-годе свестен. Само, че беше стар и твърде глупав. И надут. Откъде и да го погледнеш - тъпак. (моля не ме поправяйте, това е моята дума за хора, които са ме разочаровали).
Слушах няколкото песни, които ми беше давал. Готина музика. Нищо повече.
Разделих се с някои хора, които ме дърпаха назад към дупката и се сбогувах с някои неща, които отнемаха силите и времето ми. Почувствах се странно незаитересувана от света около мен. Няколко дни прекарах в пълна летаргия. Седях си пред компютъра и нищо не правех. Само слушах музика.
Тогава чух Sleepwalker. Walking in the air. Romanticide. И много други. Спомних си една от първите сцени на Queen Of The Damned, в която Лестат се събужда от непозната музика. "Светът звучеше по нов начин".
Събудих се. Дишам. Очите ми са широко отворени. Чувам вдишването, чувствам го. Как белите ми дробове се изпълват с въздух. Иде ми да крещя. Жива съм. Жива... Силна.
Думи. Пълни със съдържание. Beauty Of The Beast. Child. Bless. Birth. Dead Boy's Poem. Дишай.
Мрачно и тъмно море. Бурно. Падаш. Потъваш. Надълбоко и после изпулваш, за да вдишаш наново - жадно и задъхано, с радост.
Хората около мен, на които приличах преди вече ме дразнеха. Жалки са. Затънали в нереална реалност, криещи се от проблемите, правещи едно и също ден след ден и загубили напълно желанието си да живеят, да творят и да постигат. Какво съм намирала в тях? Какво са можели да ми дадат? Дали са държали ръката ми по пътя нагоре или са ме дърпали надолу? Кой, по дяволите, ме събуди? Благодаря.
Вървя по улиците и сякаш мястото ми не е тук. Хората са ежедневни. Твърде обикновени. Дразнят ме с дребнавостта си. С вечното си недоволство и изисквания. Лиспва им дух. Липсва им цел. Като навити на пружини играчки са. Правят нещо, но не знаят защо го правят. Нямат връзка с другите, нито със света около тях. Кукли на конци.
Искам да се махна. Струва ми се, че душата ми е заключена от векове и непрекъснато съм подхвърляла ключета навън, в тъмното с плахата надежда някой да прояви желание и да ме освободи. Но истината е, че нямаше кой да го направи за мен. А тези, които се опитаха да го направят се объркаха някъде по обратния път и свърнаха в друг коридор. Там се отказаха. А аз тихичко си пея в мрака "Sleepwalker...".
Просто се процедих през ключалката като дим. Тихо и неуловимо се стопих в мрака. Пея. Вярвам. Дишам. Патетично.
Попитах днес Перото дали съм дете. Каза, че не съм вече. Добре е за мен, но е зле за останалите. Защо?
След 6 години ще замина. Ще отида във Финландия. Ще се кача на висока скала над морето. Ще духа вятър. Ще слушам Sleepwalker и ще затворя очи с разперени очи. Ще си спомня за дългият сън и за момента на събуждане. И ще си кажа "Мактуб, Final Fantasy, The Way Of The Sword, Everything that has a beginning has an end" или някаква друга глупост от този род и ще се почувствам истински свободна от миналото. Всичко ще е зад мен в мъглата. Ще се стопява, ще изчезва. Всичко. Аз съм. Свободна.
Сега мога само да се усмихна. Малко мрачно. Защото отново се чувства самота, но тя е някак различна, чиста и естествена. Аз съм като повърхността на спокойно черно езеро. Тиха. Смирена. Събудена.
"Feeling lonely and content at the same time,
I believe, is a rare kind of happiness"
Sleepwalker... А вятърът се вплита в косите ми. Свободен. Да. Прави. Каквото. Иска. Обичам.
Close your eyes
Feel the ocean where passion lies
Silently the senses
Abandon all defences
A place between sleep and awake
End of innocence, unending masquerade
That's where I'll wait for you
Hold me near you
So close I sear you
Seeing, believing
Dreaming, deceiving
A place between sleep and awake
End of innocence, unending masquerade
That's where I'll wait for you
Sleepwalker seducing me
I dare to enter your ecstasy
Lay yourself now down to sleep
In my dreams you're mine to keep
(Sleepwalk with me...)
Sleepwalker seducing me

Sleepwalker... I'm not alone anymore. And yet... so alone.

Why should I cry for you? I only need you to feed...

Редактирано от Hия Hичия на 09.03.06 03:55.



Тема Re: Sleepwalker или как се събудихнови [re: Hия Hичия]  
Авторakemi (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:09



Браво! Това е единственото, което мога да кажа. Обличаш мислите в ярки думи, придаваш им смисъл, позволяваш да надникнат в тях. Не спирай, имаш душа.
Колкото до "критиците" - мили хора, не тъсете смисъл за вас, а осъзнайте че всеки човек има свой свят - далечен или бизък до вашия.



Тема Re: Sleepwalker или как се събудихнови [re: Hия Hичия]  
Авторjodi (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 18:08



Не можеш да разбереш
по песента на щуреца
кога той ще умре...

Всичко ми харесва :) Поздрави!

От кого е стихчето в "Ден трети"? Please???



Тема Re: Sleepwalker или как се събудихнови [re: jodi]  
Автор Hия Hичия (Demon Inside)
Публикувано23.03.06 07:21



Това е краят на монолога на Хамлет.

Why should I cry for you? I only need you to feed...


Тема Re: Sleepwalker или как се събудихнови [re: Hия Hичия]  
Автор rococoro ()
Публикувано26.03.06 18:07



фчера
си распечатах трийсетина страници от дневника и ги зачетох
пишеш прекрасно .. респект
не само зарат стила а и заради света зад думите ти

заповядай





Тема Re: Sleepwalker или как се събудихнови [re: Hия Hичия]  
Автор pictor (средновековен)
Публикувано03.04.06 19:02



въпрос:-защо след 6 години?

-заради Пророчеството на Орион може би...?



Тема ...нови [re: Hия Hичия]  
АвторDarkSea (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 00:33



Всичко. Е. Безсмислено.




Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.