Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Смисълът на живота...нови  
Автор Mъpи ()
Публикувано28.02.03 15:57



Знам, че по темата е писано много, но това, което ще ви кажа, не сте го чували. Хващам се на бас със всеки от вас!
Та ето какво: Като изявен егоист, чревоугодник и прелюбодеец, ви казвам:
Хапнете и пийнете добре, защото тези три неща ви остават!
В добавка към това, правете си кумири където и с каквото искате, да не ви пука от никакви богове, лъжете, крадете, убивайте и редовно си пожелавайте и консумирайте жената на ближния си!
Дори и да не правите всичко това, вие така или иначе ще отидете в Ада,
защото това е смисъла на живота ви! Адът е енергийният център на Отвъдното, а вие сте неговото гориво.
Ако това ви се струва гадно, вижте по-надолу...
Ако все пак някой успее да се опази от всичко това, то тогава той ще бъде хвърлен в Рая, където(при най-добри условия - ха, ха,ха...), ще бъде подложен на безкрайни тестове и експерименти, за да разбере Създателя как така е прахосал време и енергия(може би и средства) за създаването ви и най-вече, защо, по дяволите, сте прахосали така наивно и безсмислено за Него отредените ви стотина години!
А сега склонете глави пред Неговия наи-нов пророк и чуйте първата и единствена заповед от най-новия Му завет :
Бъдете лоши, защото за това сте създадени!



Тема Уцели най-подходящия момент...нови [re: Mъpи]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано28.02.03 18:18



да ме наведеш на размисли за смисъла на живота. Точно на рождения си ден имам шанс хем да си направя равносметка как съм пропиляла изминалите години от живота си, хем да се отдам на бясно наваксване на пропуснатите възможности да нарушавам някои от Божиите заповеди. Някои, защото за всичките десет ще ми трябва бая лошотия, за да се справя, а аз, кой знае защо, предпочитам да изгния в рая, да ходя по ръба на локвите с помия на ежедневието, отколкото да се запътя стремглаво към неизбежния ад или да цопна блажено в тинята на порока. Но по мъничко кал може би ще придаде колорит на живота ми, а и се изпира лесно със съвременните перилни препарати. Тук-таме малко лилаво, както се казваше в един симпатичен виц.



Тема Стотина години ли казваш???нови [re: Mъpи]  
Автор Yahoooo (старо куче)
Публикувано28.02.03 20:30



Толкова ли са ми отредени?Мамка му!Ами аз ако карам до толкова,ще трябва да открият ново крило в мястото,където ме пращаш!!! :)))
Няколко нови кръга на ада?Що пък не-навсякъде модернизация,по и по-силни усещания....
:)))



Тема Re: Nema takwoz neshtoнови [re: Mъpи]  
Авторldiota (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 21:37



Kwi sa tia gqwoli.
Kuf e toq ad.
samo ako ulezq tazmi che mi stane samo na gqwomi i ognowe.




Тема Re: Това е, защотонови [re: Eв.]  
Автор Mъpи ()
Публикувано06.03.03 09:25



СЪМ СТРЕЛЕЦ!!!
Дати напомня, ако не знаеш... Щото имаше по едно време едно такова, с точки, дето водеше статистика на зодиите из клуба. Обаче нещо се спомина, бог да му е сладко... такова де,... да прости...

Впрочем, ЧРД, макар и на патерица! Дано да си достатъчно кисела, та бог да не се сети скоро за теб!



Тема Тамън толкова,нови [re: Yahoooo]  
Автор Mъpи ()
Публикувано06.03.03 09:29



ако се очистиш от всичко мазно, не се наливаш с алкохол и стоиш настрана от рисковете на Венера... От теб само зависи кой АД да си избереш...



Тема Аха! Така те икаме!нови [re: ldiota]  
Автор Mъpи ()
Публикувано06.03.03 09:30



ТОИЙ/b] и аз...
Колкото повече гняв, томкова повече огън в казана! МммММмММм......



Тема Ми няма лошо!нови [re: Mъpи]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано06.03.03 14:22



Стрелец - стрелец! И т`ва е зодия. Като се замисля, доста такива има само в този клуб, ама когато правихме купона, ти не се обади. Явно си забивал... стрелички някъде.
Благодаря за поздрава. Не съм кисела, но и не бързам да узрея до степен да ставам за джибри на Божията ракия.



Тема М'чи азнови [re: Mъpи]  
Автор Spoko (йна)
Публикувано06.03.03 14:44



досега се оказва, че съм си живяла направо смислено.
Мерси че ме светна, сега ще си живея още по-спокойно.

Поздрав от член на сдружението на СТРЕЛЦИТЕ!

"...Чудесата стават само в рая или внезапно, на Земята, но никога не се повтарят..."


Тема Хич и не съм разбралнови [re: Eв.]  
Автор Mъpи ()
Публикувано06.03.03 18:07



че е имало купон...
Ама и да съм разбрал, малко сте ми далече. Та все тая...
Обаче ще се почерпя за ваше здраве, бъди рахат!

Аха, и само така - златната среда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.