Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хубава съм, казват.....нови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 15:31



Преди малко прочетох думите на едно момиче, което вечер се прибира от работа , за да се срещне със самотата в дома си. Тя дори си няма идея, колко добре я разбирам.... Мъжете около мен се отнасят към мен някак несериозно, повърхностно, а аз искам да общувам!!!! Те ме гледат, усмихват ми се,съгласяват се с мен,но аз го виждам, усещам го в погледите им, те не ме слушат..... От това ме боли, не искам да ме приемат по този начин,но с нищо не мога да го променя.... И аз,като нея вечер се прибирам, изморена от работа и ми се иска да мога да споделя с някой как е минал денят ми,как се чувстам-съвсем прости човешки неща, нали? Но, уви...апартаментът ме очаква празен и аз се питам, докога ще е така?...А, хубава съм,казват....



Тема Етонови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 15:46



Първото,което ти минава през главата като видиш,че има отговор ще бъде:"Айде,почнаха да се лепят наивниците.Сега ще погледам сеир.Ще започнат да се натискат един през друг да ми се докарват...Зер - има ли по-провокативен текст измислян някога?Че то на мъжа му се приисква още докато чете втори ред..." Някой друг ще каже :Прекалено хубаво за да е истина!
Хайде убеди ме ,че не е такъв замисъла.Пък за разговори повърхностни или не никога не е късно...



пп.На мъжете не бива да се гледа повърхностно!:)Сигурен съм ,че просто не виждаш добре.



Тема Re: Етонови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:04



Браво, Yahoo, нали си мъж, веднага взе инициативата в ръце !
Преди малко написах нещо,което всъщност не беше лъжа, а за това колко наивници ще ми се залепят, нехая- аз точно това имах впредвид, когато го пишех. Просто ми омръзна да ме мислят за празноглава кукла, която става само за едно, надявам се ,досещаш се за кое ?!
" Но ти навярно се представяш за такава, щом те мислят за такава " , ще каже някой мъж, нали ?
Омръзна ми, щом отида в някое заведение, разни комплексирани глупаци да ми навират в лицето самодоволните си физиономии и да си мислят, че всичко им е позволено !!!! Не, аз не мразя мъжете, мразя просто предразсъдъците на повечето от тях . Не знам дали си изпитвал това, което аз, почти всеки път, когато изляза с някой мъж и поведем уж нормален разговор, а аз го веждам, че трудно се съсредоточава, защото знам, че е трудно да говориш за Стивън Кинг, примерно, докато в мислите си виждаш жената пред теб как бавно се съблича и ....
Сега разбра ли какво искам да кажа ?



Тема Продължавайнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:21



Все повече ми харесва! :)
А колкото до това,което съм разбрал - бъди спокойна!Все още те виждам в две светлини - едната е тази,в която ти искаш да кажеш онова горе, а другата е по-различна - в нея ти го и мислиш!



Тема Re: Продължавайнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:27



Защо си мислиш, че можеш да знаеш,това, което аз мисля ?
Явно не си попадал в ситуацията, описана по-горе така детайлно от мен, или греша ?


P.S. Определено, това,което търсех не е било твоята ирония .



Тема Колкото до Стивън Кингнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:29



И ако оставим изключенията настрана има нещо ,за което всеки трябва да си даде сметка: Мъжете Го правят обикновено на "Посвещавам тази книга на приятелите ми.....които ми оказаха неоценима помощ за написването..." , а жените - на страница не по-малка от 328!
Но в края на играта книгата все пак може да бъде прочетена и от двете страни...ако се положат малко усилия де!



Тема Re: Колкото до Стивън Кингнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:37



Това вече е друго нещо !!!!!
Съгласна съм с теб, дори взе да ми ставаш симпатичен.....
За разлика от останалите поне имаш реална представа за нещата, а това не е малко,вярвай ми !
С теб бих провела смислен разговор, /почти/ сигурна съм !



Тема Re: Продължавайнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:49



Не бих го нарекъл ирония драга.По-скоро съмнение!
Имам малко питане:Защо на два пъти в постинга ти има "...хубава..."?
За жена,на която е омръзнало да гледат на нея като на сексуален обект си доста откритичка,не мислиш ли?

пп.Това последното вече го наречи ирония!:)



Тема Re: Колкото донови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:54



Когато водя смислен разговор с жена....Не , не мисля ,че ми се говори за това!
Ще видим...
Пък и все още не съм убеден ,че не си играеш игрички :)))



Тема Re: Продължавайнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 17:01



Какво толкова имаш против хубавите и " откритички " жени ????????
Може би лоши спомени, или....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.