Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хубава съм, казват.....  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 15:31



Преди малко прочетох думите на едно момиче, което вечер се прибира от работа , за да се срещне със самотата в дома си. Тя дори си няма идея, колко добре я разбирам.... Мъжете около мен се отнасят към мен някак несериозно, повърхностно, а аз искам да общувам!!!! Те ме гледат, усмихват ми се,съгласяват се с мен,но аз го виждам, усещам го в погледите им, те не ме слушат..... От това ме боли, не искам да ме приемат по този начин,но с нищо не мога да го променя.... И аз,като нея вечер се прибирам, изморена от работа и ми се иска да мога да споделя с някой как е минал денят ми,как се чувстам-съвсем прости човешки неща, нали? Но, уви...апартаментът ме очаква празен и аз се питам, докога ще е така?...А, хубава съм,казват....



Тема Етонови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 15:46



Първото,което ти минава през главата като видиш,че има отговор ще бъде:"Айде,почнаха да се лепят наивниците.Сега ще погледам сеир.Ще започнат да се натискат един през друг да ми се докарват...Зер - има ли по-провокативен текст измислян някога?Че то на мъжа му се приисква още докато чете втори ред..." Някой друг ще каже :Прекалено хубаво за да е истина!
Хайде убеди ме ,че не е такъв замисъла.Пък за разговори повърхностни или не никога не е късно...



пп.На мъжете не бива да се гледа повърхностно!:)Сигурен съм ,че просто не виждаш добре.



Тема Re: Етонови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:04



Браво, Yahoo, нали си мъж, веднага взе инициативата в ръце !
Преди малко написах нещо,което всъщност не беше лъжа, а за това колко наивници ще ми се залепят, нехая- аз точно това имах впредвид, когато го пишех. Просто ми омръзна да ме мислят за празноглава кукла, която става само за едно, надявам се ,досещаш се за кое ?!
" Но ти навярно се представяш за такава, щом те мислят за такава " , ще каже някой мъж, нали ?
Омръзна ми, щом отида в някое заведение, разни комплексирани глупаци да ми навират в лицето самодоволните си физиономии и да си мислят, че всичко им е позволено !!!! Не, аз не мразя мъжете, мразя просто предразсъдъците на повечето от тях . Не знам дали си изпитвал това, което аз, почти всеки път, когато изляза с някой мъж и поведем уж нормален разговор, а аз го веждам, че трудно се съсредоточава, защото знам, че е трудно да говориш за Стивън Кинг, примерно, докато в мислите си виждаш жената пред теб как бавно се съблича и ....
Сега разбра ли какво искам да кажа ?



Тема Продължавайнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:21



Все повече ми харесва! :)
А колкото до това,което съм разбрал - бъди спокойна!Все още те виждам в две светлини - едната е тази,в която ти искаш да кажеш онова горе, а другата е по-различна - в нея ти го и мислиш!



Тема Re: Продължавайнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:27



Защо си мислиш, че можеш да знаеш,това, което аз мисля ?
Явно не си попадал в ситуацията, описана по-горе така детайлно от мен, или греша ?


P.S. Определено, това,което търсех не е било твоята ирония .



Тема Колкото до Стивън Кингнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:29



И ако оставим изключенията настрана има нещо ,за което всеки трябва да си даде сметка: Мъжете Го правят обикновено на "Посвещавам тази книга на приятелите ми.....които ми оказаха неоценима помощ за написването..." , а жените - на страница не по-малка от 328!
Но в края на играта книгата все пак може да бъде прочетена и от двете страни...ако се положат малко усилия де!



Тема Re: Колкото до Стивън Кингнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 16:37



Това вече е друго нещо !!!!!
Съгласна съм с теб, дори взе да ми ставаш симпатичен.....
За разлика от останалите поне имаш реална представа за нещата, а това не е малко,вярвай ми !
С теб бих провела смислен разговор, /почти/ сигурна съм !



Тема Re: Продължавайнови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:49



Не бих го нарекъл ирония драга.По-скоро съмнение!
Имам малко питане:Защо на два пъти в постинга ти има "...хубава..."?
За жена,на която е омръзнало да гледат на нея като на сексуален обект си доста откритичка,не мислиш ли?

пп.Това последното вече го наречи ирония!:)



Тема Re: Колкото донови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 16:54



Когато водя смислен разговор с жена....Не , не мисля ,че ми се говори за това!
Ще видим...
Пък и все още не съм убеден ,че не си играеш игрички :)))



Тема Re: Продължавайнови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 17:01



Какво толкова имаш против хубавите и " откритички " жени ????????
Може би лоши спомени, или....



Тема :)))нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 17:22



Ха ха хаааа!
Ако това те прави щастлива-давай , ето ти и другата буза! :))) Какво пък?Не боли чак толкова! :)



Тема Тя е хубава!нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 17:31



Така казват! И тя го казва!Иска да си поговори с някой.Някой ,който не цени красотата.Някой,който просто иска да си поговори за сериозни неща.В нета!
Някой,който също да е на около 29-35.
Някой,който да е достатъчно огорчен и набутан дето му е мястото от някоя ,на която е държал адски много.
Някой по възможност временно импотентен.Поне до десетата среща!
Някой дето да прави сладурски неща в събота вечер.
Има ли?А?
Алооооооо!

Може би пък се притесняват от това , че Тя си няма име?Да не говорим и за татуировка на "онази" ямка.Или пък просто няма никой....



Тема Re: Тя е хубава!нови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 17:41



Да тя е хубава!!! На 23 години е /далече от предположението ти /, обича хората, обича да общува, обича дори и теб !!!!
А колкото до импотентните мъже, правещи хубави неща в събота вечер, не-не са това, което търся !
А ако толкова държиш на името ми, ще ти го кажа, но само лично.



Тема ДОРИ и мен?! :)))нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 17:48



Ако бях някой скапан песимист ей сега беше момента да подскоча щастливо,да плясна с ръце и да кажа:'Колко е хубав животът все пак!!!А аз съм се заблуждавал!" :)))
Ха ха ха! Майтап бе - имаш право!Да заобичаш такъв като мене изисква големи усилия,частична слепота,огромно количество компромиси,оттренирани мазохистични умения,безброй години в аванс и невиждан сексапил!
23 беше по-малко от 35 нали? :)))



Тема Re: ДОРИ и мен?! :)))нови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 18:12



Да, 23 наистина е по-малко от 35, а и изискванията ти за жената до теб / женен ли си?приятелка поне?/ говорят много! Успех в търсенето на такъв човек!



П.С.: Факта, че не си "скапан песимист" много ме радва, добре че го написа!



Тема Жената до мен....нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано02.11.02 18:19



Жената до мен ли?
Как само звучи - "Жената до мен"!
Знаеш ли само за кое ме доядя?За това , че ти вкиснах настроението.Ама да не мислиш,че за това не се иска майсторлък?Ухааа....А бе имам и аз хубави черти!
Чао Силве!



Тема Re: Жената до теб....нови [re: Yahoooo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 16:03



Здравей, Yahooo !

С известна доза прискърбие ти съобщавам, че всъщност не се казвам " Силве"и вече съм абсолютно убедена, че не те познавам, както може би си мислиш.
Освен това, въобще не си ме ядосал, само малко се натъжих, но това е типично чувство след общуването си с мъж, пък било то и язвителен и / добродушно/ заядлив, като теб.

Е, това е от мен, на теб-всичко хубаво и бъди малко по-доверчив към женската душевност / няма да ти се отрази зле, повярвай ми/

Целувки хххххх !



Тема Kak го пиеш приятелко?нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано03.11.02 16:45



Кафето де......



Тема 9266,9267,9268,Силвето!нови [re: az]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано03.11.02 18:12



Знаеш ли Силве защо те кръстих така? :) Първо ,защото не познавам повече от 5-6 Силвета,а това си е дефицит мисля.И второ,защото ти и без друго си нямаш име ,а това ти отива.
Е сега погледнах колко са регистрираните ненормалници тук в клубовете.Направо съм шашнат - 9268! Шашнат съм не от това,че тези типове са толкова много,пишат си вътрешна поща,различими са,не може някой друг или някои много други да ги имитират.Не.Шашнах се от това колко много има от 9268 до безкрай!Голям майтап Силве.Голям!Чудя се- ако аз реша да си направя някакъв майтап един ден-какъв ли начин ще избера?Ама ще помисля,обещавам :)
И откога носиш толкова къси поли , а?



Тема Re: 9266,9267,9268,Силвето!нови [re: Yahoooo]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 18:32



Ti neshto ne si nared. Nedoeban pedal!



Тема :-) Хубави пъпкинови [re: xexe]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано03.11.02 20:32



...



Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Автор Shmatkotija (любопитка)
Публикувано04.11.02 00:03



Външният вид не е фактор... Удивително колко пъти съм чувала това. Е, аз може да не съм красива, но изглеждам достатъчно добре, за да привличам някой и друг поглед. По-важното е, че не това е причината да се прибирам сама. Господата ги е страх! от мен. Да... Един познат каза, че мъжете не обичали умни жени... А още по-малко прекалено умни. Борих се дълго, за да накарам другите да разберат, че имам нещо под шапката, а сега? Не бих казала, че трябва да се оплаквам от това, което съм постигнала. И ти не трябва да се оплакваш от това, че не гледат под шапката ги. Накарай ги да го видят дори да не искат щом като ти искаш! Накарай ги да разберат, че си нещо повече от тяло и дрехи. Само че не се заблуждавай, че това задължително означава, че ще има с кого да споделяш. Виж мен...

We walk away from our dreams afraid we may fail or worse yet - afraid we may succeed.


Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Автор Alresha (звездичка)
Публикувано04.11.02 13:31



Е стига де...това не трябваше ли да е в клуб "Споделено"..!!!!
Съпричастна съм към мъката ти или по-скоро към самотата ти защото и при мен е така..много мъже около мен и пак се чувствам самотна
Но стига това е шантав клуб и именно затова трябва да се купонясва тук...
а не да се оплакваме от самотата която е навсякъде около нас..ако продължаваш да живееш с нея и да я споделяш даже в този клуб никога няма да се отървеш...

...една звездичка ти намига


Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Авторldiota (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 00:50



Hm razbiram te napulno..
Predi otdawna bqh popadnal i az w takowa polojenie.
wse ne mojeh da se razbera s protiwopolojniq pol...ama....
E mina pochti godina predi da razbera kakuw tochno e problema...
Znaesh li spored men ti winagi ochakwash neshto mnogo neshto golqmo no koeto e trudno se realizira.
Kazwash che ne te slushat ???
Kakwo znachi towa ??
Ako si tursish nqkoj s interesi sushtite kato twoite zabrawi....apartamenta shte te posreshta winagi prazen.
Nali tukmo razlichieto prawi tulpata da ne izglejda kato tulpa a kato otdelni hora.
Spored men e po dobre da swiknesh s towa che na nqkoj towa koeto mu obesnqwash moje i da ne mu e interesno.
Kazwash che si hubawa no kakwo znachenie ima ako gledahs ot dalech i ne dopuskash nikoj do teb (za sprawka pogledni edna moq tema deto q bqh pisal predi wreme tuk w tozi klub zaglawieto e welik sum breeeee).

A i drugo: kolkoto po weche se otchajwash tolkowa po kofti stawa.....wse pak sadbata e towa koeto chowek SAM si naprawi.......




Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано05.11.02 09:50



Уоу, ама пък всички мъже са толкоз тъпи, а......
лоша работа

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Омръзна ми ......нови [re: az]  
Автор БATKO (Ювиги)
Публикувано05.11.02 11:18



Омръзна ми да бъда фукла
и тъпа празноглава кукла
да служа само за украса
като букет на пълна маса

Омръзна ми да съм красива
да съм обект за бърза свалка
да виждат в мене само слива
на донжуани залъгалка

Омръзна ми да ме заглеждат
във пазвата ми да заничат
крака ми дълги да оглеждат
под роклята ми да надничат

Омръзна ми да ме опипват
танцувайки изпразващ блуз
по дупето да ме пощипват
докато аз се давя в гнус

Омръзна ми в квартири тайни
да ходя със мъже незнайни
и докато още нощ е
да искат още, още. още

Омръзна ми да ме събличат
повтаряйки че ме обичат
да лапам бахура дебели
и кълки да ми вдигат бели

Омръзна ми да ме опъват
във пози разни да ме сгъват
и всяка долнопробна мутра
със мен да прави кама сутра

Омръзна ми да ми омръзва
щом всеки батко ми се връзва
защо пък да не поживея
тъй както вече аз умея

Пуша, но пия
муша, до шия


Тема Re: Омръзна ми ......нови [re: БATKO]  
Автор Silver Wolfess ()
Публикувано05.11.02 11:51



Ей, ти си написал цяла поема! Много си продуктивен! А на мен ми омръзна да бачкам. От два дена съм се разработила и вече ми омръзна... Казах им аз, че работата ми пречи на чата, ама не ме чуват...

"Не на равных играют с волками егеря..."


Тема Re: Омръзна ми ......нови [re: Silver Wolfess]  
Автор БATKO (Ювиги)
Публикувано05.11.02 11:59



Хехе, благодаря но всъщност много бързо го написах, не повече от 10 мин, защото девойчето по горе в темата вече го беше написало. Аз само го преподредих.

Пуша, но пия
муша, до шия


Тема Re: Омръзна ми ......нови [re: Silver Wolfess]  
Автор БATKO (Ювиги)
Публикувано05.11.02 11:59



Хехе, благодаря но всъщност много бързо го написах, не повече от 10 мин, защото девойчето по горе в темата вече го беше написало. Аз само го преподредих.

Пуша, но пия
муша, до шия


Тема Приятелю...нови [re: karasko]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано05.11.02 14:50



Това всичкото беше номер бе!Забавляваше се дамата:) Даже не съм сигурен ,че е било дама :)



Тема Re: Приятелю...нови [re: Yahoooo]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано05.11.02 15:46



А ти какво мислиш че правя аз?

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Ха ха ханови [re: karasko]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано05.11.02 20:26



:)
Де да знам?Кефиш се.......:)



Тема Re: Ха ха ханови [re: Yahoooo]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано06.11.02 09:27



мдаааа, то друго тука не требе да се прай, според мен

You see me smile and learn
I find a better way


Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: ldiota]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 13:25



Благодаря ти !



Тема Re: Омръзна ми ......нови [re: БATKO]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 13:32



И на теб също ти благодаря за " милите" думи ! Сега вече разбрах къде всъщност ми е проблема, благодарение на прекрасната ти творба, ярка перла в литературния жанр !!!!!
Вече се чувтвам прекрасно !!!


П.С.: Едно поне разбрах за теб- определено не си мутра / за което явно те е яд/ и поради тази важна подробност никога няма да чукаш тези жени, така поетично описани от теб.



Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Авторldiota (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 16:30



Zashto ?

I za kakwo



Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Авторldiota (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 16:41



hm
W kakuw smisul ???




Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
Авторsmarty (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 03:36



Pobarkani ste vsi4ki
Madamata q razbiram i mi dopadna, do nqkyde, ili po-skoro do momenta, v koito zapo4na da pokazva kolko e bogat uli4niqt i re4nik, i taka- ot pepelqshka se prevyrna v uli4na kotka.....



Тема Re: Омръзна ми ......нови [re: az]  
Автор БATKO (Ювиги)
Публикувано20.11.02 10:25



Не ще ги чукам, тука май си права
с любов и щастие ще ги даря
ще литнем в небесата до забрава
окъпани с венерина заря



Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: smarty]  
Авторldiota (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 11:20



Moje i da sme guleta moje i da sme bolkuci .....
Taka se peeshe w edna pesen



Тема triabvat ti podhodiasti priateliнови [re: az]  
Авторweb (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 15:09



razbiram te
kak e tvoia email?



Тема Re: Хубава съм, казват.....нови [re: az]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 15:11



Sledwashtiat, molia




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.