Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема аз па да ви питамнови  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 08:33



щото мноо ви вярвам и знам,че сичко можете и знаете - ква е разликата м/у Робинзон и Единака, а същи така м/у потника и унисекс потника.....е тва не моа да го проумея.....




Тема Re: аз па да ви питамнови [re: нoвaтepцa]  
Автор Maтa Xapи (шпионка)
Публикувано20.06.02 09:46



ПОТникът попива само мъжка пот, щото мъжете се потят по-гадно, а унисекс потникът е за жени, и мъже, които се потят като жени. Тва го прочетох току-що в 'Нова унисексверсална енциклопедия на облеклото'- много полезна книжка. Мога да проверя и за 'пликчетата' :))

_________________
The Cold war has just gotten hot.
Courtesy of navlek


Тема Re: аз па да ви питамнови [re: нoвaтepцa]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано20.06.02 10:10



Единака вълк-единак ли е?



...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: аз па да ви питамнови [re: Maтa Xapи]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано20.06.02 10:12



Провери и за "прашките", плс


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: аз па да ви питамнови [re: Air Force]  
Автор Maтa Xapи (шпионка)
Публикувано20.06.02 10:38



Оо, това е с интересна етимология- 'прашки'- от оПРАШване идва- много подходящи и подтикващи към опрашване. Баси, как са го измислили..

_________________
The Cold war has just gotten hot.
Courtesy of navlek


Тема Re: аз па да ви питамнови [re: Air Force]  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 11:22



не ве,шефеййй....за толко лява сътрудничка ли ма броиш-чак пъ да ни знам разликите м/у човек и вълк. за човека единак питам...и той и Робинзона уж са самосиндикални,обаче има неква разлика...усещам я ,ама не моа да я формулирам........та питам,теб примерно.




Тема Ти хубу питаш, ама...нови [re: нoвaтepцa]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано20.06.02 11:22



и аз не знам кой е Единака. Прилича ми на име на кечист .
Неее, днес направо се излагам - на какво викат унисекс потник? Ясно, че става дума за такъв, дето може да се носи и от двата секса , ама що трябва да си мешат... потниците?!



Тема Re: аз па да ви питамнови [re: Maтa Xapи]  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 11:26



мъдрооо........възниква от него и друго питане - хомо или бисексуално е унисекс облеклото.



Тема О, въпросът бил философски!нови [re: нoвaтepцa]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано20.06.02 11:30



Робинзон, бидейки принуден да се справя сам, се е напънал да си създаде условия за оцеляване, докато му излезе късмета някой да го върне към обществото. А човекът-единак се самоизолира от другите, дори и да живее сред тях, защото така му е по-лесно да оцелява.




Тема Re: Ти хубу питаш, ама...нови [re: Eвreниc]  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 11:34



мъ не е конкретен,ве......единака е КАТЕГОРИЯ,къкто и Робинзон в случая.ти пъ ако мислиш,че и аз разбрах за потниците..........гледам в един каталог...потник-цена и сниман един убавец и до него сниман същия убавец с друг потник и пак цена,ама пише-унисекс потник.гледам,гледам....бе нема разлика-и той без ръкави...та затва питам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.