Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: аз....... Незнайна!нови [re: Yahoooo]  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 13:08



съсед - съсед....обаче аз съм саможива,та хич не знам съседството дали ще ни отива.........
това за ник сменен не го разбрах.......
кого да викам - също
но иначе съм услужлива - кюмюр-мюмюр,това-онова
за всичко можеш да потропаш на моята врата......

ох,ади да сменим ритъма,че от тез рими ми замириса на летаргия



Тема Приятелко моянови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано13.06.02 18:57



Де са буташ пък ти зад скамейката на обвиняемите? Кат казвам "принцеса" немах предвид твойта доказано любима особа , а подходих към предполагаемия И сан елегантно,плахо и по детински чисто.Но както виждаш получих бой преди да съм счупил стомната....а то и стомна няма , ама - айде от мен да мине......нали за женска плът и главата си давам.Плът ти казвам!Ей!Плът!
:)))



Тема От летаргия сме произлезли....нови [re: нoвaтepцa]  
Автор Yahoooo (пристрастен)
Публикувано13.06.02 19:07



И на летаргия ще се превърнем!!!Ха ха ха!Ама си права ,по-важно е по средата.Знаех си ,че ще ти омръзне плоското ми стихоплетство.Прилича по достоверност на мъжко пеене в баня :)))
И това не е единствената ми слабост......в торбата си нося бол кат нея.Затуй те съветвам - бъди предпазлива и не ми се доверявай (и тайните си ти пред мене не издавай - ха ха ха ,не можах да се въздържа!).
Ми ти спомена за хякой дето бил ти някога "любим" и после изчезнал яко-дим със сменен или забравен ник.Рекох ти , че не съм аз това.За пръв път ти видях ника тук сега.Даже го четях неправилно "новатерица" :)))
Такива работи..........
Иначе и аз съм пич :)))



Тема Re: От летаргия сме произлезли....нови [re: Yahoooo]  
Авторнoвaтepцa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 10:30



е,айде сега......омръзнало ми твойто стихоплетство........що ги приемаш рабтите в/у теб/тва е симптом на нещо,ама нема да го анализирам,щото както почнах,ше те зема на психоаналитичен отчет/ нема такова неща,бре ама просто си излизам от амплоато,щото тук си пиша на диалект.и никви тайни ни съм ти казала.тва са си виртфакти пръснати във времето.пък моя"любим",въобще ни сий сменял ника и не съй крил,а просто много бачка,щот му трябват пари за да мъ зъвиде в ръжта....на така аз нит за миг не съм са заблудила,че хич не си ми любимия,щот твоя ник го знам отдавна,обаче нито една твоя дума не бех чела,до неотдавна,когато по некъв поводобсъдихме доколко трябва да се съобразяваме с персонажите,разигравани тук.



Тема То излиза, че вашетонови [re: She-the-Wolf]  
АвторГpaф. Oмaнcka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 12:56



не е жизнь, нито лайф, нито селяви, нито долче вита, нито долче фар ниенте, а една непрекъсната баклава с боза! За което ще ви завиди всеки, който не е диабетик!



Тема Ако ще ме хвърляте мен,нови [re: нoвaтepцa]  
АвторГpaф. Oмaнcka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:05



надявам се тоз киреч да е нещо като пухено легло с балдахин /поне така ми звучи/. Пък и хвърлете отгоре и някой да ми прави дружинка. Съгласна съм дори да е висок, строен, със сини очи, мускетарска брадичка /и шпага/ и да е богат поне колкото мен.

П.П. Преди изглеждахте по-добре с оня шлифер с вдигнатата яка и със скрития под нея микрофон.



Тема Re: От летаргия сме произлезли....нови [re: нoвaтepцa]  
АвторYahoooo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:08



Те на тва му викам гостоприемство! И на кафе шта покани и психопортрет ще ти направи , и огледало шти покаже (да са видиш на какво приличаш та да не си вириш мноо носа).Те за такава съседка си мечтаех :(((
Ама кво сега?- Квото-такова......................



Тема Чакай,чакай,чакай........нови [re: нoвaтepцa]  
АвторYahoooo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 13:17



Забравих да изкоментирам нещо за "персонажите които...".
Найш кво?- Мразим хора без усмивка на лицето.Мразим сухоежбината (в духовен план).А у тебе за разлика от тех - видех усмивка и живец!Те за това говорим.Па си беше важно според мене.То затуй си е и клуба - заеби проблемите и си излей душата и колкото по-откачено по-добре.Тук съм от третия ден на създаването му (на клуба)....имаше по-малко от десет ника).Имаше и славни времена и кат сега - упадък.Ту ме има ту ме нема (е полага ми се и на мене един месец в годината да съм читав.Ама се ощастливявам също и облагородявам от усмивката на ника,който даже и случайно ме повика :)
Айде - със здраве!



Тема Re: Чуйте царедворци:нови [re: Yahoooo]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано14.06.02 14:42



по-надолу на една мисля, че и става....малко и убива, но с времето ще прилепне:)



Тема Re: Чухме?нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано14.06.02 14:44



фалирахме още миналия вторник....сега обявяваме разпродажба на интвентара - юнашката фланелка на Яху и люлеещият се стол и лулата на Фрий:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.