Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте!  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано18.05.02 07:56



... Да се представя на тези, които не ме познават. Казвам се elektorat4e, Elek, Ilek или нещо подобно. Тука ми изглежда доста проветрено - не вони на тежки мисли и самовлюбени глупаци. Ако нямате нищо против ще надниквам от време на време.
И понеже липсата на самовлюбени глупаци понякога вреди на интензивността на разговорите, веднага бързам да се похваля на Евгенис, че май ще изляза прав. Моят човек се е появил и е отминал с презрително пренебрежение поетичния ми напън. Язък - пропаднаха ми заготовките.





Тема Re: Здрасти Елек!нови [re: elektorat4e]  
Автор Monkey (малка маймунка)
Публикувано18.05.02 09:14



Радвам се да те видя тук!
Наминавай по-честичко, мисля че ще ти допадне компанията тук. Сладури са, наистина!

Приятно "шантавеене" на всички!

Не ми дърпай `ногу силно опашката моля, че... `апя!


Тема Здрасти мънки. Имам проблем ...нови [re: Monkey]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано18.05.02 09:46



Трябва ми рима на flute, fife, или в краен случай на кавал, която всъщност да е име на населено място в България, при това максимално забутано.



Тема Отбой!!! Намерих си ...нови [re: Monkey]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано18.05.02 09:59



... село Бъта.



Тема Re: Елече, жокерчетонови [re: elektorat4e]  
Автор Monkey (малка маймунка)
Публикувано18.05.02 10:00



"позвъни на приятел", за съжаление няма да ти свърши работа, СЕГА , аз не мога да ти помогна, обаче ако поискаш "помощ от публиката" тук - може да имаш късмет, само почакай да дойдат.

Не ми дърпай `ногу силно опашката моля, че... `апя!


Тема Re: Отбой!!! Намерих си ...нови [re: elektorat4e]  
Автор Monkey (малка маймунка)
Публикувано18.05.02 10:06



Добре, де, честито!
А шЪ ли покажеш цялата заготовка, м?

Не ми дърпай `ногу силно опашката моля, че... `апя!


Тема Здрасти, Елек!нови [re: elektorat4e]  
Автор Sunny_k (изгряващо)
Публикувано18.05.02 10:12



Радвам се, че и ти се придвижи насам! Тука има доста стари муцунки, но тука нема разни прости оф4ери, с които трудно говориш, камо ли да спориш
За рима на кавал се сещам только "Превал", а на флейта... гара Елисейна - щом държиш да е населено място



Тема Re: Здрасти, Слънчице!нови [re: Sunny_k]  
Автор Monkey (малка маймунка)
Публикувано18.05.02 10:21



По-друго си е като грейнеш и тук...
Идвай и в тази стая, та да се "видим", щот` аз от другата си загубих ключаи не влизам изобщо.

Не ми дърпай `ногу силно опашката моля, че... `апя!


Тема Ето я ...нови [re: Monkey]  
Автор elektorat4e (недоволний)
Публикувано18.05.02 10:25



There was a hero of Butа,
Who played on a silver-gilf flute;
He played several jigs
To his uncle's white pigs,
That amusing hero of Buta.

Остава само hero да се смени с името на hero , но не ми харесва. Това село Бъта е толкова световно неизвестно, че се губи смисъла. Трябва ми нещо от рода на Каспичан, Ботунец и т.н. Виж например тука направо спи:


There was a young hero from Bof
Who smiled as he rode on a wolf;
They returned from the ride
With the hero inside
And the smile on the face of the wolf

Тука плагиатството ми е сто процента успешно . Все пак всеки който е решавал кръстословици е чувал за Боф.




Тема Re: Здрасти, Мънки!нови [re: Monkey]  
Автор Sunny_k (изгряващо)
Публикувано18.05.02 10:26



пфу, мен пък ми иде да го захвърля тоя ключ , но още има хора там, които ще ми липсват...
BTW не съм ти благодарила за хубавата картичка - много ме зарадва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.