Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ирландия, абортите и 8-ми март :нови  
Автор Чapдaфoн (Балканджия)
Публикувано08.03.02 14:24



Понеже в БГ много хора смятат, че нямат никакви права, понеже нямат пари, мисля, че му е мястото в тоа шантав клуб и в тоа шантав ден да обърна внимание върху следното :
Миналия ден в европейския икономически тигър, държавата Ирландия, известна у нас с нароилите се ирландски пъбове, целокупния ирландски народ след референдум какво направил? - гласувал за това, да може да се прави аборт, ако една жена заплаши, че ще се самоубие поради бременността си!
ХвалА на тоз народ!!!
Щото, ако беше подкрепил законопроекта на правителството си и на католишката такова, щеше да се получи следното :
Изнасилване. Насилствено забременяване. Желание за аборт. Ама НЕ! Нъц! Ама няма "ще се самоубия!!!" Раждаш копилито от изнасилвача и си го тънтуркаш. Ако пък щеш - гръмни се. Самоубийците са грешни пред католишкия таквоз и не ги погребват нормално.
Точка.
Връхтът!!!!!!!!!!
При подобни съобщения съм горд, че живея в БГ!!!!!!!!!
Щото нежелаещите насилствено посятото или по погрешка заченато дете българки не ходят да абортират тайно в Сърбия. А ирландките тичат до Англия. Миналата година 7000 са минали по таз пътека! И ако ирландски дофтор извърши аборт - 12 годинки зад решетките!!!
Такива ми ти работи....
Честит осми март на свободните българки!!!!!!!
П.П.
Абе как вървят китките по ваште краища?
Тук рано-сабалям един зюмбюл беше лев, вече е 80 ст., надявам се до надвечер да падне на 50-60..., а преди 3 дни ги даваха по 30 стотинки....еееех, жънете цветари! Ден-година храни!

Светът е оцелял, защото се е смял


Тема 100% за!нови [re: Чapдaфoн]  
Автор Smile. (usual)
Публикувано08.03.02 14:44



Не ща да имам като баба си 9 деца. Искам АЗ да определям колко да ги имам (да ме прощава моя).
А аз отдавна съм декларирала, че предпочитам изкуствените цветя или тези в саксии (само дето шефа избърза с тях хихих).

Don't forget your Smile!


Тема I decideнови [re: Smile.]  
Автор Firefox (Commersial)
Публикувано08.03.02 15:41



Имаше един такъв виц. Мъж и жена спорят за семейното планиране - тя иска 2 деца а той само едно.
- Децата ще са две!
- Напротив, 1 ще е!
- Аз пък няма да ти кажа и ще направя така, че да забременея 2 пъти!
- Аз пък ще се стерилизирам след първото дете! Да те видя тогава!
- Ми, хубаво. Надявам се да обичаш и второто като собствено...

Women rule!

We've got The Bigger Bang!...


Тема Re: Ирландия, абортите и 8-ми март :нови [re: Чapдaфoн]  
Автор (амиии)
Публикувано08.03.02 16:45



мдааа един англичанин, дрът консултантит пропътувал целия свят ми каза, че наш`та държава е най-`убавата и демократична и женско равноправна - не че аз това не го подозирах тогава, но сега съм убедена
тука женските седят от едната страна на масата и се движат на глутници, а и мъжките също
и после що имало педали - ми ша има бе



може би


Тема Re: Ирландия, абортите и 8-ми март :нови [re: Xм]  
Автор Sidiha_BiBi (Чук)
Публикувано09.03.02 12:53



Ми според мен страх ги е да се свалят. Все го докарват "..тая кава е, оня пари немал, на ътретия ушите му щръкнали, другата накриво пишкала ..." и други такива. Ми като само се обсъждат ще процъфтява педерастията и другите и форми.
Ей хора обичайте се бре.
Айде малко със закуснение, ама да са ни здрави и Убави наште жени. По Убави нииде нема.

Кой на когото, когато свари!


Тема Re: Ирландия, абортите и 8-ми март :нови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 17:15



ох умното ми то........ми при такива закони дето не моеш да оправиш последствията от грешни стъпки ше цъфти хомото не ами по желание мое да почне и да връзва.......
и на мен ми е грозно кът вида големи еднородни тумби народ.......тъпо е някак.....абе един мъж мое да има ама се е по-друго.щото и мъжете стават други когат имат за компания жена........мъ то пак зависи от жената.
цун цун миличко



Тема Re: Ирландия, абортите и 8-ми март :нови [re: Sidiha_BiBi]  
Автор (амиии)
Публикувано11.03.02 19:47



глупости, свалят си се с пълна сила - и по улиците те спират с покани за кафе с райбер и жените па и мъжете им са хубави... ама от къде ги измисляте тия с `от искъро по длибоко нема бе`
хубави били, ми те и други качества си имат бе - а тука наистина жените са хубави, стройни с тънки глезени и високи дупета - не като наш`те нацапотени селянки дето като ги измиеш и стават с едно кило по-слаби
виж да кажеш, че по-работни няма ще ти повярвам - щото тукашните докато не пръкнат и отгледат по барем 2 деца друга работа не похващат, а това и за трудов стаж им върви не`нам си колко години


може би


Тема Re: Ирландия, абортите и 8-ми март :нови [re: чapли]  
Автор (амиии)
Публикувано11.03.02 19:49



тъй си е тука подпишеш ли ще плащаш като поп до второ пришествие и още малко па и могат да те съдят за брачно изнудвачество и какво ли още не ...
а виж че си зависи от жената - е те по права приказка нема


може би


Тема Да, направо страхотнонови [re: Чapдaфoн]  
Автор Пивo (комуунист)
Публикувано12.03.02 17:53



7000 ирландки отишли да правят аборти в Англия. Ужас.
А у нас абортите са само 10 пъти повече. Браво. Демокрация. Свобода. Велика България. Супер сме. Вързали сме. Цъфнали сме. И доста отдавна сме позагнили тоже...

аре бегай да инасталираш някой Уиндоус от ирландско СД, на ирландски компютър...

Ad astra per aspera


Тема бах маамунови [re: Xм]  
Автор Пивo (комуунист)
Публикувано12.03.02 17:55



къде е това твойто 'тук' ?

Ad astra per aspera



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.