Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Най-силния наркотик...нови  
Автор Crystal (чупливо)
Публикувано25.01.02 22:12



Най - силният наркотик..........


......мдам, иде реч за едно до болка познато чувство..... на малки и на големи..... опиянението от споделената любов или по-точно Влюбването. След 5 години "изследване" на човешката анатомия, физиология и психика във училище(завършила съм биологична паралелка), смея да твърдя че знам как протича процеса на гореспоменатото влюбване(който не вярва...... ммммм да си гледа работата). Та отплеснах се да изяснявам извора на моите умозаключения и забравям какво щях да ви обяснявам......????????????????...............аха ето хванах си мисълта, която непрекъснато ми изневерява в стемежа си да разбере какво прави един човек (Той)............пак се заплеснах .*ИЗВИНЕТЕ*. Значи, когато обекта на нашите сърдечни терзания е близо до нас ние се чустваме добре, става ни хубаво, политаме в небесата........ това се дължи на синтеза на един хормон: Серотонин, хормона на щастието.
За да се чустваме повече време така "окрилени" ние се стараем да задържим източника на това влияние по-дълго до нас и така се стига до един момент през който двойката е непрекъснато заедно, стараейки се да си доставят взаимно удоволствие, да..............но............... Тук идва голямата заблуда, нашият организъм привиква към съответната доза серотонин, на която всеки ден се подлага и започва да търси друг източник на това чувство................. мисълта ми е дали ако се разпредели радостта, която ти носи твоя Принц/Принцеса на малки дозички, по малко от Наркотика....................... дали Любовта ще продължи по-дълго или може би вечно?!

Atention!!!Fragile.... be careful...


Тема Re: Най-силния наркотик...нови [re: Crystal]  
Автор flo (zlo kote)
Публикувано25.01.02 22:33



ne sym chuwala da e wyzmojno da si opredeliash dozata narkotik taka po mynichko.. ot wreme na wreme.. i prochie..
no sigurno moje :)

You can't tell me what to do anymore!
Is there somewhere else to be?


Тема Re: Най-силния наркотик...нови [re: Crystal]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано26.01.02 00:11



Винаги трябва да има някаква тръпка и някакъв гъдел, това е!


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: Кхъ, кхъм...нови [re: Air Force]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано26.01.02 13:09



Може ли така.... едно академично утучнение..
Хормоните с интерферони, могат да се отделят по много начини и чрез тежки тренировки например, леле колко мога да раздувам тукаааа
Ма хаиде някой друг път и ако проявите интерес! А тва дето се носи из въздуха са феромоните, които карат една пеперудка да прелети 100 км.м, само и само да намери пртивоположнополовата от същия вид.
Серотонина.... бе де да знам ма освен кеф причинява и болка, тъй де ма то либуфтъ комай включваше и двете...

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Кхъ, кхъм...нови [re: Rapidfire]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано26.01.02 15:29



А какво ще кажеш за флуидите, а?


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Кхъ, кхъм...нови [re: Air Force]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано26.01.02 19:55



ООООооооооооо!!
Те са едни такива....
Флуидносетивни... .бих казала.....

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Кхъ, кхъм...нови [re: Rapidfire]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано26.01.02 23:15



Направо им завиждам


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: Най-силния наркотик...нови [re: Crystal]  
Автор Songbird (прелитащ)
Публикувано27.01.02 00:15



miiii kwo shte stane ako se poqwi drug stimulator dokato ne e izcheznal stariq.
Iiiii pri doziraneto move da se sbyrka. Ami ako zapochnesh da dawash po malko dozi otkolkoto e nuvno??? Abe wyobshte mamata si traka(nadqwam se Airforsa da e blagosklonen kym podobni izrazi). Taka che po dobre ostawete neshtata na sobstweniq im hod. kakto si e bilo to wreme ono nasam


Never cheer before you know who's winning, don't make a sound!!!

Тема Re: Най-силния наркотик...нови [re: Songbird]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано27.01.02 00:24



Ае стига бе, аз да не съм някакъв мародер!


...фиуууууууууууууууууууу...

Тема Re: Най-силния наркотик...нови [re: Air Force]  
Автор Songbird (прелитащ)
Публикувано27.01.02 00:39



xuxuk xuxuk
Towa struwa mi se beshe naj-bezobidnata zakachka prez poslednite dni :-))))


Never cheer before you know who's winning, don't make a sound!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.