Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 10:00



ама тудорке,де ся дъ ти търся маслина........полегнала.......не мой така,бре!тва не тий в зодията/ти не чете ли?/.Я ПО ПЪРГАВО.може и назад,ама па да е пъргаво.



Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: чapли]  
Автор (амиии)
Публикувано04.01.02 10:04



четох, ама не знаех че трябва и да прилагам мене като ми кажат какво да правя и нали се сещаш аз кво правя всъщност
назад вече бях - сега кръгом и напред - нали знаеш ний никога не вървим назад


може би


Тема Re: Ето на!нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 10:06



никъф проблем.......тя луната свети в друга зодия и е суетна,пъ аз хич.
сега ша та светна за моя номер в живота и въобще......начи всичко зимам с перспектива.дреите специално поне с 2 номера по-широки.така в един момент мязам на хипарка/когат съм слаба и се ветреят окол мен/,после излъчвам сексапил/когат се налея и ги изпълня до краен предел/. Е тва ми е номера и си споделих опита щот си приятелка,ако щеш дъ съ поучиш.



Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 10:17



Цунк,щом си тук муцинка!
тъй си троши глъвътъ човек,кът не слуша,как звездите го предупреждават!



Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: чapли]  
Автор (амиии)
Публикувано04.01.02 11:13



е да - ако ги слуша после поне ще има кого да обвинява
ама те са много далече беее - пък там да си стоят - да не вземат да слезат кат` царя че после кво ша праим


може би


Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 11:45



практичните ора приемали предсказанията като предупреждения и се възползвували от тях,да съ подготвят и елиминират елемента изненада.
ама тва е само за отличниците в играта,дет очите им са на 4.
пъ ний по нашийо край го даваме по-агаля,агаля и мноо от дума не зимаме/знам тъ и теби,кът мени/



Тема Re: нова година - нов късмет :)нови [re: чapли]  
Автор (амиии)
Публикувано04.01.02 12:09



ооооо на мене като ми предскажат нещо и веднага вземам всички мерки да не стане - ама-ха те ша ми казват на мене как да си живея живота пък и съм прихванала и от местния климат - нали знаеш - и Я скочИх 2 метра встрани и ги изненадАх
отличниците в играта го дават направо през просото - тях не ги мисли да се съобразяват с некви предсказания - те направо си ги поръчват


може би


Тема Re: Бе туй е мноу високоентелегентен фапроснови [re: Xм]  
Автор opaaa (благородна)
Публикувано04.01.02 12:20



Ми то мой и дъ имъ , ма ний да ни знаим!!!



Тема Рано енови [re: Xм]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано04.01.02 12:23



още за оплакване. Не си отпуснала още от Новата, а и какви още предстоят сега... ;-)))



Тема Ясноооонови [re: чapли]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано04.01.02 12:38



То тва ногу популярен метод. Особено за децата - отначало перспективно, после на доизносване. А ти нали си с детска душа... ;-Ь




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.