Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тема, вместо клуб.нови  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано21.11.01 23:44



Здравейте малки, големи и още по-големиииииииии!
/хорово/ - ниие всииичкиии теее обичаме/ опа, това е от бързи, смели, сръчни:)))/
Та искам да нарека тази тема - "Стил на живот".
Нека всеки от нас разкаже за стила си на живот, за странностите и страстите си, за това, което иска да бъде, или за стилът на живот, който иска да си наложи.
Исках да отворя цял клуб, но реших, че нещата може и да се изчерпат в една по-дълга тема.
Ще бъда много радостен, ако пишете в тази тема. Може дори да я разширим, като всеки напише идеалите, в които вярва. И макар всеки да си гради представа за другия от постингите му, то ще бъде интересно да видим хората как се виждат себе си:)))))



Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: freestyler]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано22.11.01 00:46



уважаеми
защо непочнеш ти ? :)))))

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано22.11.01 00:49



защото съм се смазал в момента и може да ви се стори, че ще изнеса един монолог, издигащ ме на пиедестала на Вътрешната и външна извисеност на индивида и разкриващ ярко нарцистичната ми натура:)))))



Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: freestyler]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано22.11.01 00:53



айде айде
опитваш се да се измъкнеш ей!

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: freestyler]  
Автор Cъни* ()
Публикувано22.11.01 01:29



Темата е завладяваща,но ще пиша друг път,че сега не мога да се концентрирам ( защо ли? )...

Щастието е въпрос на гледна точка!


Тема прочиствам си гърлото...нови [re: freestyler]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано22.11.01 01:29



Моят стил прави възможно експресивното полиметрично псевдоквазиално некопрофилично жлембещо и също така допринася за диапазоналното у архилокализираното гранулирано. Моят стил.. моя... моя - учестено - моя... стииииииииил - надавам вопиющ рев и започвам да си скубя космите в носа, за да изсимулирам рев, поради хрема, но... Половин час рева на синусоиди - как се пише тая лайняна дума, майка му стара - но на 31та минута изведнъж с неотразим невербален финт си сменям мимиката на диаметрално противоположната и започвам истерично да скачам на един крак, кълчейки китки и метайки неистови гюбеци: - пеейки - Сутрин го на... Сутрин си мия зъбите, вечер си мия очите, малко съм ретро, като от клип на бисти бойс, зализан на една страна и с космати уши, всички луди женки са мои страшни фенки, в моята банда съм питбул, но за тебе цървул... вметка: обаче какво ще кажете за римата от тая с Антибиотика на Мишо Шамара - дето се римува мене с мене и тебе с тебе?
Леле, що съм лигав в 1 часа... сори - наистина се разкаивам и догодина отивам на черковна екскурзия във Ватикана да си купя индулгенциики.

Всички хладни цици
лапат наркотици


Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: freestyler]  
Автор винeнy (непознат )
Публикувано22.11.01 01:55



.... пиене, наркотици, прекалено много секс, прекалено много несполуки в личният живот, прекалено похабяване, твърде много признание, твърде малко признание, отчаяние.....

нещото ХХ - доказателство, че и от гнилите ябълки има полза



Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор винeнy (непознат )
Публикувано22.11.01 01:57



.....
......

навред цари пренебрежение към Old Firehand



Тема Re: Тема, вместо клуб.нови [re: freestyler]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано22.11.01 09:32



Ne mislq za teq neshta :)
Stil mi zvuchi kat ramka :)
A ramka kat ramka :)

Daje i svobodniq stil e stil :))))

Hector



Тема Re: леле,нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Paнoбyдничe (Чуи)
Публикувано22.11.01 09:38



свят ми се зави, докато си представя тоя динамизъм.
А фалцетът изисква по-малко усилия. Пък на кастратите май им е най-лесно.
Май не ти е проблем да си намериш скалпел

Bold Italic URL EMAIL IMG



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.