Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема за прозявкатанови  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:23



според древноиндийските текстове една подчертана прозявка се счита за средство,чрез което уморения човек може да бъде захранен с живителното шахти - предполагаемата енергия която изпълва Вселената.И само като си представим,как хората определят на какво се равнява една прозявка с протягане,излиза,че е много полезно да се прозявам.и аз специално за вас издирих указание как да предизвикаме прозявка - ето така ......навеждате глава на една страна,отпускате ченето да виси свободно и постепенно усещате как зад врата ви се заражда некакъв спазъм,който обхваща дъвкачите и Вие отваряте уста в една добре оформена прозявка,от която напру ви светва пред очите.
Е,питам аз ЗАЩО пребе да си слагам ръката на устата га зейна да се прозея,та да не моа да глътна полагаемата ми се сила под форма на прашинки,акари,микроби и други части от въздушното население и никой да не разбере какво



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:26



ми да........да не разбере какво - че днес съм заплесната и още не съм се прозявала.
Обаче ако някой от вас докато чете това се прозее поне веднъж,нека се обади тук,та да се почувствувам доволна,че днес съм направила поне едно добро дело!



Тема Тия цитиранитенови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:36



четива не съм ги употребявал, ама може и да има нещо вярно в тия работи...
Ама да ти кажа по-сигурен начин за разпрозяване... Най-ефектно е, когато видиш друг да се прозява! Няма оттърване. Верижна реакция става. Та във връзса с написаното, в мен се заражда една теория... Освен, че поемаш въпросната енергия, ти в следващия момент я оттдаваш на околните, те на другите и т.н. Верижната реакция... И съгласно моята теория, най-полезно е за теб във втория момент да си сложиш ръка пред устата, та да не могат другите да изконсумират твоята енергия! Анадъмо?



Тема Виж как те хванах,нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:39



че не си слагаш ръка пред устата! Енергията ти ми се предаде и се прозинах поне четири пъти! Добре, че няма други... Да ни изконсумират енергията...



Тема Re: Виж как те хванах,нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:48



ееееее,от теб съм ВИНАГИ доволна,Мъринце!/даже без да се прозяваш/
Раздавай,обаче,щедро раздавай прозявки ето така.може да открием перпетум мобеле-то..........



Тема Re: Тия цитиранитенови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:52



ми не ща аз се на други да разчитам.искам у мен да е инициативата и да моа да си самозадовола нуждата от просветление!
Верно,че е заразна пущината.........и в една компания прозей ли се един напрау разтуря сбирката.........



Тема Ми, старая се...нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:52



Обаче с перпетуума няма да стане... То тука всички все културни.
Лапат ми енергията и затискат с ръка! Нищо не се връща. Скрънзи със скрънзи.



Тема Re: Ми, старая се...нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:57



вампири с вампири........не само космичната енергия ни изконсумират,ами и личната.........все нови и нови,щели пълчища върколаци.Само сребърен куршум ги опая такива,от мен да го знаеш!



Тема Даааа....нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 10:02



Има такава работа. Като се съберат, тя дето са дошли сами, си намират половинките и почват да се прозяват, все едно че им се спи, та да отидат да си легнат. Не да спят, де...
И една историйка се сещам. Не знам дали е виц, щото идва от по-древни времена.
Та на една седянка, един мъж гледа, че жена му се прозява срещу друг мъж. На свой ред и той се прозява. После и други така... И човека заподозрял изневяра... Побеснял, и решил да я обеси. Води я в гората и започва да търси подходящо дърво. От дърво на дърво, докато жена му го попитала: Абе, мъжо, какво ходиш от дърво на дърво, като прозявка от човек на човек....

Така е, не са чели книги хората. За една бройка да си затрие жената...



Тема Re: Даааа....нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 10:16



ти сигурен ли си,че сега ако й се прозееш на някоя,тя ше те разбере за какво й намекваш?!?!?!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.