Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема за прозявката  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:23



според древноиндийските текстове една подчертана прозявка се счита за средство,чрез което уморения човек може да бъде захранен с живителното шахти - предполагаемата енергия която изпълва Вселената.И само като си представим,как хората определят на какво се равнява една прозявка с протягане,излиза,че е много полезно да се прозявам.и аз специално за вас издирих указание как да предизвикаме прозявка - ето така ......навеждате глава на една страна,отпускате ченето да виси свободно и постепенно усещате как зад врата ви се заражда некакъв спазъм,който обхваща дъвкачите и Вие отваряте уста в една добре оформена прозявка,от която напру ви светва пред очите.
Е,питам аз ЗАЩО пребе да си слагам ръката на устата га зейна да се прозея,та да не моа да глътна полагаемата ми се сила под форма на прашинки,акари,микроби и други части от въздушното население и никой да не разбере какво



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:26



ми да........да не разбере какво - че днес съм заплесната и още не съм се прозявала.
Обаче ако някой от вас докато чете това се прозее поне веднъж,нека се обади тук,та да се почувствувам доволна,че днес съм направила поне едно добро дело!



Тема Тия цитиранитенови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:36



четива не съм ги употребявал, ама може и да има нещо вярно в тия работи...
Ама да ти кажа по-сигурен начин за разпрозяване... Най-ефектно е, когато видиш друг да се прозява! Няма оттърване. Верижна реакция става. Та във връзса с написаното, в мен се заражда една теория... Освен, че поемаш въпросната енергия, ти в следващия момент я оттдаваш на околните, те на другите и т.н. Верижната реакция... И съгласно моята теория, най-полезно е за теб във втория момент да си сложиш ръка пред устата, та да не могат другите да изконсумират твоята енергия! Анадъмо?



Тема Виж как те хванах,нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:39



че не си слагаш ръка пред устата! Енергията ти ми се предаде и се прозинах поне четири пъти! Добре, че няма други... Да ни изконсумират енергията...



Тема Re: Виж как те хванах,нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:48



ееееее,от теб съм ВИНАГИ доволна,Мъринце!/даже без да се прозяваш/
Раздавай,обаче,щедро раздавай прозявки ето така.може да открием перпетум мобеле-то..........



Тема Re: Тия цитиранитенови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:52



ми не ща аз се на други да разчитам.искам у мен да е инициативата и да моа да си самозадовола нуждата от просветление!
Верно,че е заразна пущината.........и в една компания прозей ли се един напрау разтуря сбирката.........



Тема Ми, старая се...нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 09:52



Обаче с перпетуума няма да стане... То тука всички все културни.
Лапат ми енергията и затискат с ръка! Нищо не се връща. Скрънзи със скрънзи.



Тема Re: Ми, старая се...нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 09:57



вампири с вампири........не само космичната енергия ни изконсумират,ами и личната.........все нови и нови,щели пълчища върколаци.Само сребърен куршум ги опая такива,от мен да го знаеш!



Тема Даааа....нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 10:02



Има такава работа. Като се съберат, тя дето са дошли сами, си намират половинките и почват да се прозяват, все едно че им се спи, та да отидат да си легнат. Не да спят, де...
И една историйка се сещам. Не знам дали е виц, щото идва от по-древни времена.
Та на една седянка, един мъж гледа, че жена му се прозява срещу друг мъж. На свой ред и той се прозява. После и други така... И човека заподозрял изневяра... Побеснял, и решил да я обеси. Води я в гората и започва да търси подходящо дърво. От дърво на дърво, докато жена му го попитала: Абе, мъжо, какво ходиш от дърво на дърво, като прозявка от човек на човек....

Така е, не са чели книги хората. За една бройка да си затрие жената...



Тема Re: Даааа....нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 10:16



ти сигурен ли си,че сега ако й се прозееш на някоя,тя ше те разбере за какво й намекваш?!?!?!?!



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор (тук-там)
Публикувано01.09.01 10:32



хехе и ний така и по рецептата на мъри също
пък тука едни чели и разпраят, че когато се прозяваш - не че ти се спи, а не ти достигал въздухът в дробчетата
виц: прозява се рано сутринта новата секретарка
шефът я позагледал и вика - а бе знаиш ли, че една жена се прозява така в два случая - или когато много й се спи или когато много й се ебе
прозявка - аау как не ми се спии

§§


Тема Re: за прозявкатанови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 10:41



тез пък твойте нищо не разбират - кът не ти стига въздух са качваш на 12 етаж на покрива и викаш...ЕХОООООООО!!!!
Мъ ти кво прави таз нощ,бре?!та не ти се спи



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор (тук-там)
Публикувано01.09.01 11:21



спах бе - като пребита
аааааааа ама ти не знайш ли че той не е последен - ехехееее колко още има отгоре

§§


Тема Re: за прозявкатанови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 12:52



а,щом не е последен,тогаз излизаш на терасата и викаш -НАСАМ,НАСАМММММММ........и на сутринтъ шъ ти съ спи..........



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор (тук-там)
Публикувано01.09.01 13:50



тераса - пфу
бе ти в кой век живееш - сега си имаме интернет за целта

§§


Тема Re: за прозявкатанови [re: Xм]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 14:25



обаче по интернет не моеш си възстановиш липсата нъ въздух,бре!После тоя дет шъ клъвне тук,кът ти изкара и малкото дет го имъш.........напрау ни тъ виждам!!!!!!



Тема Неее, то не енови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 14:42



начин на комуникация, а за извинение! Тва ще да е голям майстор, ако може така да се обяснява! Прозяваш се и хоп! Мацката по гръб! Казанова ряпа да яде!



Тема Ми удари още еднанови [re: Xм]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 14:47



прозявка и бъди рахат! Нали казват, че то си било половин чукане...



Тема Много си грешка, Чарле!нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 14:50



Не знаеш ли вица? Дето мъжа заспал, пък жена му бясна излиза на балкона и вика: Има ли мъжееееееее? Тогава се показват няколко и в един глас се провикват: Има, имаааа, какво има за допиване!



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор Duplexs (telefonche)
Публикувано01.09.01 15:06



kak prozqvais e kolkoto iskash
a i kato te gledam naposleduk imash nujda otbeltuchini, tui che lapai muhite i da ti e sladko

etc


Тема Re: Неее, то не е наистина не енови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:12



за извинение това,щото ако ми се прозее насреща напрау шъ мъ обиди.Ми нали требе да му светат очите кът мъ гледа.Може да са изкупи само ако мъ покани да си лягаме заедно!



Тема Re: Ми удари още еднанови [re: Mъpи]  
Автор Duplexs (telefonche)
Публикувано01.09.01 15:14



ili polvinchato
demek vmesto kesk she se prozqvame

etc


Тема Re: Много си грешка, Чарле!нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:15



Мъринце,не фнимавъш кът читешшшшш.........вика само "Насам,насам" и ше дойдат естествено най-любопитните и отворените т.е или отбор пиячите или отбор е.....!!!!!



Тема Re: за прозявкатанови [re: Duplexs]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:19



бе,телефонче ти на кака си можеш ли толко нездравословна храна да предлагаш,бре! Те мухите съдържат МАЗНИНИ не белтъчини.........ох,завалата ти за тва ли си станало дуплекс/от неправилно хранене/



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор Duplexs (telefonche)
Публикувано01.09.01 15:26



ne, az tui de bqh dupleks na suseda i sega sum mu pak
ama ne se znae koi e toi (suseda)
tui che sega go izdirvam
ama predlagam da hapnesh, shoto en se znae koga kakvo she ima za papane a i po osledni prouchvaniq na MNZ, tova bilo nai-hubavata hrana za Kaki

etc


Тема Ми как да Фнимавам,нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 15:27



като мъ разсейвате с такива работи... Сега има да ходя по улиците и да зяпам балконите...



Тема Ъхъ!нови [re: Duplexs]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 15:33



По-безопасно е... Обаче имам нова идея: Едностранно пропускащ презерватив за прозяващ секс! До сега тая роля се изпълняваше от ръката. Щото нали знаеш, че като някой се прозине поема позитивна енергия, а после я изпуска, че да я поеме друг. Затова две прозявки не правят едно чукане. По моя способ загубата се елиминира и КПД-то клони към 100%.
Айде чао, че отивам да патентовам!



Тема Хъм, пак не съм наясно...нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 15:37



Светенето на очите помага много, ама като си легнат? Кво ша праят? Нали тая работа най-добре натъмно става! Имам още една идея! Пространствено пропускливи очила! Докато е прав собственика на светещия поглед, очилата пропускат. Като си легне, падат кюпенците, че да не се бърка работата!



Тема Re: за прозявкатанови [re: Duplexs]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:40



търси,търси по ефикасно,щот кът тъ гледам кво си приказливко не знам кой ше ти плаща сметката?!?!?
Ех,знам аз за таз диета дето я предлага МНЗ/за каки де/.обаче мухите са голям деликатес в града вече и на мен ша ми излиза скъпо. Ох,освен да ида да живея на село,белким са поосвежа и заякна от обилната храна там......



Тема Re: Ми как да Фнимавам,нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:42



Глей си в краката и си наостри слуха,дън съ осакатиш пък сега некъде!!!!



Тема Re: Хъм, пак не съм наясно...нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 15:48



мъ ти днеска утрепа коня,бре! Сума ти предложения и рационални способи за общуване изобрети.Издай наръчник за масова употреба та да не стане зян творческия ти подем.....



Тема Ааа, не щъ.нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 16:25



Вече видях няколко наръчника из клубовете... Пък да си призная, доста ме мързи... Ако искаш, издай го ти, пък ще делим благата. Ей сега ще измисля пропорциите...



Тема За една даманови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 16:28



разправяха, по-точно й бяха приписали една сентенция, която глакеше така:
- По-добре СПИН, отколкото с ЕДИН !
Та аз сега за едно осакатяване ли да се тревожа?



Тема Re: Ааа, не щъ.нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 16:33



мъ аз пиша на ДИАЛЕКТ и мен нема а мъ разберат,бре! Пъ иначе ич не обичам да деля,аз помна,че отдавна ти бех рекла как и НИЩОТО си не деля даже!



Тема Re: За една даманови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 16:35



иииииии пъ ти за едно пиене/или е....../ такава жертва........бе не ти ли омръзнА веке една и съща процедура........напрау нищо ново под тва слънце!



Тема Аааааа, ама синови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 16:39



страшно опако! Твоето да не дилиш, ясно. Ама и чуждото цялото искаш!



Тема Ми не омръзва!нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 16:41



Нищо ново, ама старите докато ги изредя...



Тема Re: Аааааа, ама синови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 16:48



е де,щом има и мое участие,ша ма прощаваш ама не е веке чуждо!!



Тема Re: Ми не омръзва!нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 16:50



да бе ти доде стигнеш до последната и си забравил кво е било с първата.И се като нова ти се струва........ех,благат си,че малко помниш,Мъринце!



Тема Пък ме мързи инови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано01.09.01 16:59



да си записвам...



Тема Re: Пък ме мързи инови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 17:05



мъ то и нема смисъл,щот сигур ше забравиш и де,кво си го записал........
Ади пак чао!



Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор Apofis (невинно дебилче)
Публикувано01.09.01 23:20



еми кво да ти кажа, аз така и така рядко си слагам ръката пред устата като се прозявам (може би признак на лошо възпитание, според някои), но пък с прозяването освен шахти човек си набавя и кислородец, тъй че какъв е смисълът от ръката...
btw, твоя съвет за прозяване наистина подейства

Затворили очи. Но не умрели. Заспали.


Тема Re: за прозявкатанови [re: чapли]  
Автор Дpyrият (Умерено про-...)
Публикувано02.09.01 17:57




Три пъти се прозях и засега спирам да чета, че току виж съм си откачил ченето!
Опа, станаха 4!

Това е само форум!


Тема Re: за прозявкатанови [re: Apofis]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 09:29



гледам те писал си за затворени очи - заспали не умрели......ти намираш ли в случая разлика.Аз не,щото тва са си се НЕВИЖДАЩИ очи.Пък некои доктори казват,че и смъртта започва с прозявка..........



Тема Re: за прозявкатанови [re: Дpyrият]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 09:30



аааа не бой се бре.......зей си наволя,ако чувствуваш,че ти става по-добре.ако нещо с чейнето обади се имам познат ортопед.ше те пратим да ти го намести......



Тема Чарлитооо,нови [re: чapли]  
Автор mareto (диване)
Публикувано03.09.01 18:16



мани не говори таквиз неща и не си задавай таквиз зъпроси , че ако знаеш ко ще настъпи ако почнат хората да не си слагат ръка на устата, докато се прозяват,ааааа....чай да ти обясня сега ...ако не си слагаме ръчичката пред устата , ще настъпи глобална икономическа криза . Защо ли ? Ами ей за тва : начи взимам едни средностатистически човек , сиреч мен , който сутрин се прозява поне два пъти ...ако ми е скучно през деня средно по 6 пъти и вечер - много пъти .И ако всеки път поглъщам по много микроби / ми убава уста си имам/ и още толкова химични елементи и ако всеки като мен погълне таквоз количество и Земята в един момент ще остане без ИЗКОПАЕМИИИИИ и няма да има микроби , а от там няма да има болни , а това води и до не консумация на лекарства..ще загитат фермацефтичните компании , ще се затворят промишлените заводии и леле ко стана ..стана по зле и от атомната бомба ....ади спирам ...А , вие деца , кака ви мара ви съветва слагайте си ръчичката пред устата докато се прозявате и и се усмихвайте като си помислите с колко малко помагате толкоз много на планетата



Тема Re: стига мъ плаши,бренови [re: mareto]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 09:18



и аз къту зех да са замислям не до икономическа ами до екологическа катастрофа моело да се стигне........ако земат да зейнат само 1/3 от ората и да гълтат кислород и енергия в неограничени количества мое да се получи вакум некакъв в атмосферата /неква черна дупка /и от недостиг на тея жизнено важни работи останалите дет не са сварили да се прозеят да се тръшнат и да загинат.....божкей......съдбата на динозаврите не ни мърда.Е затва некой умен е рекъл да се слага ръката е така като предпазен клапан да се пуща,та да остава и за другите да употребяват.Ох,Маренце..добре,че споделих,ква фатална грешка щех да напрая дъ си възпитам децата като едни въздухоядци и потенциални унищожители на атмосферата.

НАЧИ НИКОЙ ДА НЕ СЕ КОЛЕБАЙ - КОГА СЕ ПРОЗЯВА ДА СИ ЗАТУЛЯ УСТАТА!/две мнения по въпроса нема/



Тема Грешка си Маренце!нови [re: mareto]  
Автор Mъpи ()
Публикувано04.09.01 17:24



Като спрат да бълват антибиотици, заводите ще започнат да правят виагра. Това ще доведе до повишаване производството на презервативи, противозачатъчни, еротично бельо, аксесоари, и т.н. ! Така, че миличка, не лъжи децата!
Дечица, като ви се прозява, дръжте си ръчичките отзад, защото не се знае кой какво ви мисли!



Тема И ти не позна!нови [re: чapли]  
Автор Mъpи ()
Публикувано04.09.01 17:29



Ето ти второто мнение: Ако тия лакомници зинат да глътнат въздуха, колкото и да са алчни, не могат да го държат повече от минута-две! Пък ние на инат (ми що ще ни го гълтат!), ще задържим по три минути и всичкия въздух ще е наш!
А сега! Хак да им е на тия!



Тема Мъриииииии,нови [re: Mъpи]  
Автор mareto (диване)
Публикувано04.09.01 18:40



направо ме разби :)РРР мани тез виагри .. то който си го може , си го може ...мани душко , аз смятам спокойно да си отида на онзи свят и то на дърти години , а ти ся с таз виягра направо след 2 години ползване ще си пукна кат младо теле ..леле басси ми тва по- лошо и от атомната бомба ..ще съм "сексуална бомба "...въх, не ща да си го представям даже



Тема Верно, ченови [re: mareto]  
Автор Mъpи ()
Публикувано05.09.01 09:10



си го можем! То не е речено, че трябва от сега да почнем... Ти като минаваш покрай аптеката, отбиваш ли се за антибиотик? Е, и аз не се отбивам за виагра. Пък индустрията не се сгромолясва. И така смятам поне още 20 да изкарам... Пък ти квато си ми скромничка с тия две годинки...
Тва за бомбичката си го представих... Представих си и полигончето... Аз...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.