Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Untill the end of time!нови  
Автор Mъpи (косачбезпощаден)
Публикувано12.06.01 09:13



Вие бихте ли могли?

Love me tender...


Тема Кво?!нови [re: Mъpи]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано12.06.01 09:22



Мъри, ти влюбен ли си?



Тема Re: Untill the end of time!нови [re: Mъpи]  
Автор Air Force (Дразнител №1)
Публикувано12.06.01 09:48



Ние бихме‚ а Вие?

КУК УРИИИГУУУУУУУУУУУУУУУ


Тема Re: Кво?!нови [re: Kalinski***]  
Автор Mъpи (замечтан)
Публикувано12.06.01 09:48



Не, но бих искал... И то така, че да е до края !

Love me tender...


Тема Не знам, и често казано,нови [re: Air Force]  
Автор Mъpи (замечтан)
Публикувано12.06.01 09:51



сериозно се съмнявам. Но звучи добре и наистина на човек му се иска да е възможно!

Love me tender...


Тема Аз пък знам и честно казано...нови [re: Mъpи]  
Автор Air Force (Дразнител №1)
Публикувано12.06.01 09:58



...като си уверен‚ че би бил‚ мечтите се превръщат в реалност!

КУК УРИИИГУУУУУУУУУУУУУУУ


Тема До кой край?нови [re: Mъpи]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано12.06.01 09:58



На любовта? Така винаги ще е така!



Тема Да, с малката подробност,нови [re: Air Force]  
Автор Mъpи (замечтан)
Публикувано12.06.01 10:03



че трябва да намериш подходящия човек. И най-вече да желае същото! Най-големия проблем, обаче е, че то просто трябва да се случи и не зависи от човека, а сомо от Купидон!

Love me tender...


Тема Така е както го правимнови [re: Kalinski***]  
Автор Mъpи (замечтан)
Публикувано12.06.01 10:10



обикновено. На мен ми прозвуча особено романтично това да е до края на света! Защото края на езин човек за него е края на света! Няма ли да е прекрасно човек да може да обича до тогава, докато е човек?

Love me tender...


Тема Re: Untill the end of time!нови [re: Mъpи]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 10:15



кви ги пишеш,бе човек! Кой е последния момент,на какво?Е ти един последен такъв.......Иванчо искал Марийка да му обърне внимание.и не знаел как да я заговори и се чудил/3/ и накрая решил да боядиса краката на коня си зелени,та като мине,тя да каже"Я,Иванчо,виж краката на коня ти-зелени" пък той да й рече" Остави Марийке,коня дай да си говорим за ЛЮБОВ" и го направил и тя не му обърнала внимание,пък той продължил да маже на части животното и все чакал да дойде момента тя да проговори............и когато боядисал целия кон зелен и изгубил надежда тя казала" Иванчо,хайде да си говорим за любов" ,а той без да ще/или кой знае защо/ й казал -Остави Марийке,любовта,ами виж коня ми,че стана ЗЕЛЕН...........
Е на тва му викам аз ЧУВСТВО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.