Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема квото правихме с Хм бешенови  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 09:21



За срещата в П-в /репортаж/

Седят две дами в очакване близо 1 час и си точат зъбите как,ще пратят една "Майната ти " на русото момиче дето не се появява в уречения час. Най-после едната се сеща,че тя може би не е руса,не е миньонче и е точно онази хубавица с профил на гръцка богиня и високо вдигната разкошна черна коса,която също от дълго време се озърта на три маси по-надолу.
Така......ролетката беше извадена,мъжът беше точно 1,90 м и поне един от опознавателните белези съвпадна..........ТЯ Е Хм!!!
После следват 4-5 часа дъра-бъра и ки-ки-ки и клю-клю-клю.......и Хмчето потъва с Васко до следващия път!
После ще продължа аз или азилит.



Тема Re: Ми ти,нови [re: чapли]  
Автор *aзилит* (член)
Публикувано28.05.01 10:22



..всичко си разказала!Освен да кажа,че плувахме в реки от Мавруд и Каберне совиньон/на мен ми беше неудобно да покажа обичайния си стил на плуване-все пак,първо впечатление/....От тук нататък Хм-чето има думата.



Тема Re: Ми ти,нови [re: *aзилит*]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 10:43



знам го твоя стил.Ти без тренер не плуваш т.е. пиеш. Аз пък без боди-АРТ..
Обаче следващия път и аз си взимам Ваското.
Хм-че, понеже знам,че те нема до дълго не чакам отговор,обаче да ти кажа,че И.И. получи поздравите ти чрез посредник./бе не 20-30,а200-300 са подчинените му,за сведение/.



Тема И ко тана то?нови [re: чapли]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано28.05.01 11:14



Да не искаш да речеш, че моята двойница е мьж 1.90 метра с извадена рулетка??? Ти ма умря, ма другарке... ;-Ь



Тема Re: И ко тана то?нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 12:30



хм,хм......тииии ли,ти........и ти беше оклюкана,да не мислиш,че ти съ размина и си много тайна......от майните няма тайни,това ОТ МЕН да го знайш!!!
1,90 е мъжът до палавото Хмче......ама като не доде сега си се чуди/на акъла/.
/за другарката го преглъщам обаче ше ти го върна/.
Извода е,че си някъде от бранша обаче кой на кого ше козирува НЕ Е СЪВСЕМ ЯСНО!!!!!!!!!!!



Тема Ко ша продължиш?нови [re: чapли]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано28.05.01 12:32



С Васко ли? ;-DDD

The Grass was Greener...


Тема Re: Ко ша продължиш?нови [re: Vladi]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 12:37



С Васко ама не с твойто приятелче,бе Влади!С ДРУГ ВАСКО дето е само 1,82 см. и по тежичък така.....на вид и друго........
Теб няма ли да те срещаме някога във Филибето?



Тема Хихнови [re: чapли]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано28.05.01 12:42



чи аз нямам Васковци-другарчета :-)
А мен ша ми видити у Филибето точну след мясец - на рали Хеброс :-)

The Grass was Greener...


Тема Като гледамнови [re: чapли]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано28.05.01 12:50



какви догадки правиш, все ми е ясно колко информирани майни сте ;-Ь И да не забравиш да ми го вьрнеш, че то "Всеки зема и не враща, чедо!"... ногу обичам някой да има да ми врьща, па макьр и ресто ;-Ь

А за левента до Хм не се чудя - и аз по такива си падам ;-))))

Не дьржа да ми козируваш - омрьзнало ми е. ;-Ь Всеки ми отдава чест и почит... ама кафа, вечи ;-))))



Тема Re: Хихнови [re: Vladi]  
Авторчapли (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 12:51



ААААААА.......ралито........скоростната му отсечка се цепи под прозорците ми и тоя ден не моа да ги трая....обаче зарад теб ше си промена отношението!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.