Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Изолациятанови [re: Mъpи]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано10.05.01 19:23



понякога е за предпочитане пред обкрьжението от мазници, слагачи и плонжори, не мислиш ли? Трудно е да си актьор ;-)))



Тема Нямам думи!нови [re: Mъpи]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано10.05.01 19:29



Обезоражи ме напьлно ;-))) Колкото и да обичам да се контря, сега не бих оспорила ;-)))

Радвам се за теб! И дано повече хора те обичат! ;-))))))



Тема Не, не мисля...нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано11.05.01 08:32



Ти визираш случаите, когато лъжата се ползва користно или злонамерено. Без съмнение това е гадно, но все пак лъжата се ползва като инструмент. Думата ми беше за това, че може да се ползва и като инструмент за създаване на настроение. Бих го казал и без да беше споменала актьорската професия. Това беше един от примерите, когато измислицата може да служи за благородни цели.



Тема Супер!нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано11.05.01 08:34



Първата фаза приключи. Можем да продължим нататък...
Ти с какво си облечена?



Тема Айдеееенови [re: Mъpи]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано11.05.01 10:22



отметнаха ме вече... ;-((

Как с какво? С дрехи! ;-Ь



Тема Не говорянови [re: Mъpи]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано11.05.01 10:28



за актьорската професия! Имам предвид "да се правиш на артист" - да предлагаш някому това, което той иска и очаква, независимо дали има и частица истина в това и дали го сьзнаваш. Чувствам се гадно не само, ако аз го правя, а и когато на мен прилагат подобни трикове. Но това не е поведение, което препорьчвам или натрапвам - всеки си знае границите на истината и дали да ги брани. ;-)))



Тема Ееее, не бой се де!нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано11.05.01 10:30



Като дойде момента, ще те заметна!



Тема Искаш да кажеш,нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано11.05.01 10:34



че те дразни това, че някой се прави на актьор без да те уведоми? Ами ако все пак няма лоши намерения?



Тема Кьде?нови [re: Mъpи]  
Автор Дaмa oт зaнaятa ()
Публикувано11.05.01 13:58



През плета ли? ;-Ь



Тема Аааха!нови [re: Дaмa oт зaнaятa]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано11.05.01 14:01



Към купата със сеното...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.