Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 24.06.24 
Кучета
   >> Сетер
*Кратък преглед

Тема Колко са ....нови  
Автор NickZ (UnmAabetAbLe)
Публикувано17.03.05 14:46



...умни вашите сетери
Дайте някакъв пример

The Mythical Bird Rose From The Ashes Young Again


Тема Re: Колко са ....нови [re: NickZ]  
АвторAepo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 15:03



Когато лежи в леглото ми и аз искам да си лягам и казвам "ставай от тука че си лягам" и става веднага. Опитвал съм да го казвам с различна интонация но пак разбира за какво става дума. Така че не ми казвайте че кучетата разбирали само от интонация а не от човешка реч



Тема Re: Колко са ....нови [re: NickZ]  
Авторlittle_donkey (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 17:07



Моят е намерен, така че още несъм му открила всички способности, но дълго време ме гледаше в банята как си мия зъбите и се облизваше. След първия път в който му избих зъбите, отиде до бидето и се опита да лочи вода, за да ги изплакне, както правя и аз. Направо щях да падна. Може би предишните му стопани са му мили зъбите. Не знам.



Тема Re: Колко са ....нови [re: NickZ]  
Автор MeeLa ()
Публикувано30.09.05 15:13



нашата сетерка обича да седи вечер до клюкарките на пейката и да ги слуша какво си говорят, с голямо любопитство ги гледа,добре че неможе да говори и да им издава тайните
а иначе като имахме котарак, тя му отваряше вратата да влиза при нас, после си лягаше в кошчето и се правеше на невинна, та котарака го отнасяше ...
друго, за което се сещам е, че по едно време имахме котка, която като роди малките изобщо не си ги гледаше, само ги кърмеше и пак хукваше нанякаде, та сетерката ми ги отгледа, пазеше ги, миеше ги, възпита ги... дори като порастнаха станаха едни малко мърляви котета, защото тя не ги научи да се мият сами :-))
абе много неща има още, но немога да ги подредя
вярвам, че който е гледал сетер знае за какво говорим



Тема Re: Колко са .... [re: NickZ]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано28.12.05 18:57



13. щастливи си! вече си имал възможността да събудиш двама царедворци. Щастието те изпълва с живот. добави 2 точки кръв. предстои ти възможност да сториш същото за още 2-3ма. намираш се в астрономическата обсерватория на двореца. там виждаш макет на слънчевата система. подреди планетите според отдалечеността им от слънцето. дали си успял, ще научиш






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.