Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 18.04.24 
Общества
   >> На село
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Чакалите и великите нации  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано06.04.11 11:56



Вероятно е неточен, но със сигурност бе в тоя дух: " Не може да бъде велика нация тази, която "спортува" в задимените кръчми, а пред портите на селата и вият чакали".
Ако някой се сети кой и по какъв повод го е казал, нека го напише, има бира от мен на следващата клубна(все едно чия) сбирка по някакъв повод.


Жокери няма да давам.
Та: Помня съвсем ясно как играехме на криеница летните ваканции и обикаляхме цели табли на крайселските ниви по и след полунощ за да изненадаме жумящия от другата улица, където той със сигурност не очакваше да сме. Помня и разказите за поразиите на чакалите и дори единични вълци от едно време, на прадядо ми, лека му пръст, не дядо, той нямаше такива спомени. Звучаха ми като някаква дива екзотика.
Е върнаха се - от десетина години за радост на толерасти и квичащи 'зелени" чакалите са пак из селата на Северозапада. Не дори пред портите, а по централните улици.
След почти сто години. Вият по наистина отвратителен начин. Лично на мен не ми пречат, свиква се, освен ако не се заслушаш нарочно: струва ти се, че някакъв зевзек имитира вълчи вой(ама на някакъв девиантен вълк-педераст или скопец) или бебешки плач. Винаги съм смятал, че ловджиите са чекиджии в огромната си част, но у мен назрява идеята да се сдобия с ловен билет и да им устроя един малък геноцид: не ми дреме за толерасти, педерасти и квичащи млади възмутени майки: искам си времето, в което детето и внуците ми да могат спокойно да се разхождат по зелените или жълтолетни ливади без да ме е страх за тях. Аз можех, но моите сега не бих ги пуснал. И не е вярно, че само един човек не е в състояние, вервайте ми!
Колкото до приказките за екоравновесие, съответните приказващи ги могат с най-голям кеф да си ги заврат в разплутите от седене зад бюра задници: Не съм виждал заек от 2-3 години, а преди при резитба на лозята виждах поне дузина само в един ден. Както от комарите, така и от тия недомутирали вълкоподобни виещи твари няма НИКАКВА файда, дгд.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Редактирано от Kиpo на 06.04.11 12:31.



Тема отговорът на селянинъt /бременните да не гледат/ -нови [re: Kиpo]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано06.04.11 17:14



та - туй виси на пътя, преди оня еврокраварник, дето батбойко го открива, преди входа в селото ми - Добридол...



виси като спомен от зимата, виси със страшна сила, виси и дава знак - на другите лисици, вълци, чакали, хиени, па и може би на некои други...
виси, както по стамболово време - с неговия "Закон за изтребление на разбойниците" са висяли разбойници по два-три деня...

село Добридол - зона свободна от лисици, вълци, чакали, хиени, лицемери, толерасти, крадци... днес - село Добридол, утре и други села, а в други ден и градове - а в по-други ден - цялата страна!

на всеоружие братийя,
както се пее в Интернационала - в нас е нашето спасение, във нашата борба...


точно око и сигурна ръка ни трябва, братийя!


пп - сега, някои по-изискани души могат да се возмутят от гледката, ноооо - това е реалността, която реалност трябва да си я гледаме очи в очи и не бива да я редактираме и загърбваме...


ЕВРОПРОСТАК

Редактирано от ceлянинъt на 06.04.11 17:16.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.