Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 22.09.24 
Общества
   >> На село
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: азнови [re: Kиpo]  
Автор anbra (аз)
Публикувано07.03.11 12:37



Виждала съм ти постиженията в Цветарство - страхотни са, какви грандиозни само ги отглеждаш...


Ама банани в Трънския край...
Абе все ще се мерне и тук някой спец по селските цветя, че то срамота да питам в специализиран клуб такива прости работи...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за коприватанови [re: LlRA..]  
Автор anbra (аз)
Публикувано07.03.11 12:41



Ти не си в ред...


Изобщо представа нямаш за какво иде реч - това е океан от дебела, тлъста, жилава, гадна, пареща, непукистка коприва. Само като я видя и на секундата ми се отяжда Няма нищо общо с това, дето се продава - то е младо, нежно и само връхчета - онова е като корабни въжета дебело и по-дърто от мен...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за коприватанови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано07.03.11 12:44



хм...не може ли да се изкорени?...и на нейно място-райграс



Абе на село си иска да имаш бая време за копане, поддържане, плевене и кърска ама в двора работа...това е



Тема е, чакай де...нови [re: anbra]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.03.11 12:46



тя не се пръква от нищото. В началото е точно каквито ги описва събеседничката ти. А после става само за патета. Баба ми, лека и пръст, им напарваше в една голяма тенджера от "въжетата", после им накълцваше, смесваше с царевично бражно и на ония им плющяха липсващите ушички от тая манджа


Да не говори,. че на 98 на сто порастваха. Инак са просто непоносимо хилави като малки. Но захапят ли лятото стават убийци:)
Впрочем аз си мисля, (имам комшии да ми ги гледат) да нанеса решителен удар точно с помощта на това биооръжие по отвратителния бабин зъб, с който 5 години водя обречена битка в някои части на двора.

Вярваме в Бога и Светия Дух, Който е бил в тези големи светци.Ти koму вярваш-на комшията ли?

Тема Re: е, чакай де...нови [re: Kиpo]  
Автор anbra (аз)
Публикувано07.03.11 12:59



Тя си е там отпреди Христа, ако ме питаш мене...

Успяхме да си откопаем място пред къщата с голям зор - появява се чат- пат, но поединично. Обаче от едната страна и отзад е нещо, с което няма оправяне, или поне на тоя етап нямаме наличните и необходими ефективи. Косим я злобно и настървено като ходим, но това си е ачик палиативно решение, иначе вероятно трябва с багер да се прекопае и пак дали ще се изкорени чудото, не е ясно.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за коприватанови [re: LlRA..]  
Автор anbra (аз)
Публикувано07.03.11 13:00



Аз лично не мога да я изкореня. Вероятно трябва да наема хора за тая цел. Та този проблем си чака и той реда...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за коприватанови [re: anbra]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.03.11 13:03



Завъди си прасе. Моята приятелка Донка хранеше прасето с коприва. Много му се услаждаше.



Тема Re: за коприватанови [re: Гинec]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано07.03.11 13:06



Не може да се завъди прасе, ако не си постоянно там за да го гледаш и храниш:))

..представям си я Анбра как си живее нон стоп там и гледа прасе, кокошки, овчица и коза за капак...и се замисля и за кравичка



Тема Re: за коприватанови [re: LlRA..]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано07.03.11 13:11



Абе знам, че не може да е там постоянно, но ми харесва идеята.

Майтап.



Тема щО? Аз веднаганови [re: LlRA..]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.03.11 13:14



се записвам за 5 кила мляко ежедневно!)
Не от прасето, от кравата, ако мисленето завърши с положителен резултат.

Ако воюват две страни, и едната е угодила на Бога, нито един войник няма да загине!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.