Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 23.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ за сеат кордоба 1.4i  
Авторlubu (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 19:14



Моля за малко помощ. Както си карах на магистралата при подаване на повече газ колата взе да придърпва. Върнах педала на газта и се оправиха нещата. След известно време пак подадох повече газ и колата пак взе да придърпва. След още известно време спря и не мръдна. Някой има ли представа какво може да е. А също и да ми препоръчате някакъв сервиз в София.



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: lubu]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 19:20



Забравих да напиша че сеатът е с газов инжекцион. И на бензин и на газ не иска да върви.



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: lubo]  
Автор djinkata_ (непознат )
Публикувано19.04.08 22:11



Mi kvo da ti kaja az imam su6tiq problem samo4e sus seat ibiza.Hodih v Veliko Turnovo i mi zaka4iha kolata na kompiutur i mom4eto mi kaza 4e triqbva da smeniq dva dat4ika po injekciqta i debitomera.Smenih dat4icite no debitomera ne sum i produljava da mi pridurpva.I misliq 4e e ot nego.No ne sum na 100% sigoren dali e ot nego.No nadiqvam se taiq informaciq malko da ti pomogne.Kolata durji li ti oboroti?



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: djinkata_]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 17:59



Намерих проблема. Бобината беше заминала.



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: lubo]  
Авторdjinkata_ (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 18:03



ok
:)



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: djinkata_]  
Автор hellboy88 (непознат)
Публикувано05.04.09 09:53



molq za malko pomosht nakoi da ima ideq za6to kogato kolata mi pozagree mi padat oborotite da re4em kogato karam na nqkoq skorost i iskam da svalq na po_niska mi padat oborotite i sled tova se stabilizirat ot samosebesi.Kogato ostavq kolata na mqsto da raboti mi trese

Редактирано от hellboy88 на 05.04.09 12:30.



Тема Re: Помощ за сеат кордоба 1.4iнови [re: lubu]  
Автор niki.df (непознат )
Публикувано12.09.09 20:05



абе незнам но може ли някой да ми каже мога ли да си намеря метални колектори за кордоба 1.4 i/ 1996 година , защото искам да си сложа гас но немога заради колекторите




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.