Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 24.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Теч в купето на Толедо  
Автор Etodorov (непознат )
Публикувано08.10.06 14:26



Здравейте! Имам следния проблем: тези дни при започването на дъждовете в купето от шофьорската страна се появи много вода. Първоначално реших, че е от смяната на челнто сткло и ходих при майсторите, но както се и очакваше не признаха, че е от това и честно казано няма нищо видимо.Някой може ли да даде идея? Как да разбера дали е от челното стъкло или от друго място - до сега не съм имал проблем с това. Има вода при по-силен дъжд и в краката зад шофьора.........



Тема Re: Теч в купето на Толедонови [re: Etodorov]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 16:26



Същото е и при мен ама само при много силен дъжд, уплътненията на вратите на Толедото не са читави и пропуска. Стича се и точно в краката. СОРИ това е.



Тема Re: Теч в купето на Толедонови [re: Etodorov]  
АвторДинимил (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 20:49



И аз имам същия проблем,само че става въпрос за Сеат"Алхамбра".....така че явно не е от уплатненията а е нещо друго....



Тема Re: Теч в купето на Толедонови [re: Etodorov]  
Авторmiho (Нерегистриран)
Публикувано11.07.09 13:26



az imam seat toledo i na men mi te4e6e v krakata no ne e ot djqma ili ot opaltneniqta a ot pred kato digne6 kapaka ima edna proluka za isti4ame na vodata ot kalnika trqbva da e 4ista ina4e se sabira voda i vliza prez jilata i kabelite
uspeh namisa se to4no pod kapaka na komputara]



Тема Re: Теч в купето на Толедонови [re: Eric]  
АвторPAЛEKC (Нерегистриран)
Публикувано16.11.09 11:34



Колеги,и аз имах този проблем-преминах през всички етапи на"търсене":предно стъкло,канали за оттичане,около кабели и жила,уплътненията около вратите са здрави.Накрая се установи,че проблемът идва от кутията в която стои филтъра за парното/климатика(намира се в дясно под стъклото).Тя е залепена със силикон за купето,който беше изгорял и водата влизаше през него-парното и купето-отпред.Става въпрос за Сеат Толедо `99г




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.