Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 21.05.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Осветление на таблото  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 01:22



Здравейте,

как се сменя изгоряла крушка на освтелението на ключа за топло/студено на Толедо 97 година? Трябва ли да се демонтира целия панел, или има достъп отгоре през монтажната кутия на радиото?
Благодаря предварително



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: Дaнчo]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 16:48



Сваля се панела и отзад има идна крушчица. Поне така беше при Кордобата "98г.



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: Дaнчo]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 17:30



Zdraveite,

A kak se smenq krushka na tabloto za indikatorite na Ibiza `94? Trqbva li da se svalq cqloto tablo za edna krush4ica?



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: Дaнчo]  
АвторTDi (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 13:29



Данчо, имам лоши новини. Зад копчето топло-студено няма крушка е един световод от двете съседни . НАй вероятно е счупен при мен беше така - Toledo '97. Иначе се сваля само панела на който са врътките. Дано имаш повече късмет от мен!



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: TDi]  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 02:46



Tdi,
Как да сваля само предния панел с копчетата? Развих 4-рите крепящи болта, но от кожуха около него, а и вероятно от жилата отзад, не мога да го извадя.
Иначе при мен е само една крушка в средата с цилиндричен гребеновиден разсейвател към другите 2 врътки.



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: Дaнчo]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 21:07



Rado, за твое съжаление сваляш таблото. Трудничко излиза но като му хванеш чалъма ...... Аз на кордобата го свалях няколко пъти. Първо да видя какви са крушките после си вързах ( приспособих ) на една свободна крушка да ми свети заедно със стоп- светлините.
Като развиеш двете видии горе вадиш пластмасата която е като тунел. Следват 4 видии които фиксират таблото. После издърпваш малко и бъркаш отзад за да откачиш кабела. Куплунга се стиска странично и издърпваш. Остава да извадиш самото табло и след като провериш и подмениш всички крушки да започнеш по обратния ред.
Успех



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: doktor]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 11:55



Kofti mi zvu4i :( No mnogo blagodarq za izp4erpatelnoto info - na men krushata za kysite mi e dala fira...



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: Rado]  
Авторsvodnika_ (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 00:06



Rадо
Брато и аз сам със са6тия проблем.....да си ебе майката,ама треа се сменят
успех





Тема Re: Осветление на таблотонови [re: svodnika_]  
Авторpaiak (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 11:45



az sum s TOLEDO 92ra godina i smenih kry6kata prez dypkata na CDto pri men e edna kry6ka po sredata i ima edno plasmasovo kato razpruskva4 edna prili4a na PAIAK :) yspeh dano yspee6 DAN4O



Тема Re: Осветление на таблотонови [re: paiak]  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:07



Благодаря Паяк, при мен е също една крушка и разпръсквач, обаче CD-то е допълнително подсигурено срещу изваждане отвътре и е практически невъзможно да бъде свалено. Не става и отдолу през пепелника.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.