Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 18.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PRODAVAM IBIZA  
Автор TVR_Driver (непознат )
Публикувано21.02.06 11:37



здравейте,

продавам си ибизата :( 1.4 пълен инжекцион, 96г. , със спортни прожини вайтек и газови амортесьори билщайн. Има ел стъкла, еърбег, серво, хидравлика, аларма, оборотомер, пълно каско и гражданска до 2007, 4ерна, 4 врати, със сменени гумички на клапани семеринги и гарнитури на капака на двигателя на главата и на изпускателните колектори. Маслото и ремъка и ролките също са нови. имам за нея зимни запазени 4бр. дебика фриго 175/70/13. отделно може да се договорим и за летните гуми тойо 195/50/15 с джанти тора.
Ибизате е в супер състояние с потдържана ходова част и двигател и всичко, но ми трябват пари.
Ако има заинтересовани пишете tvr@abv.bg или 0887 85 64 88

Редактирано от TVR_Driver на 21.02.06 11:55.



Тема Re: PRODAVAM IBIZAнови [re: TVR_Driver]  
АвторDRlV3R (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 17:03



продаваш ли само летните гуми с джантите? И ако ги продаваш какви пари им искаш и да ми пратиш снимки ако имаш на asenzo@abv.bg!



Тема Re: PRODAVAM IBIZAнови [re: TVR_Driver]  
Автор TVR_Driver (непознат )
Публикувано22.02.06 10:58



pratih ti gi



Тема Re: PRODAVAM IBIZAнови [re: TVR_Driver]  
АвторPoc (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 19:01



Колко?
Ако е до 4000, напиши ОК.



Тема Re: PRODAVAM IBIZAнови [re: Poc]  
Автор TVR_Driver (непознат )
Публикувано07.03.06 13:40



Ц!



Тема Re: PRODAVAM IBIZAнови [re: TVR_Driver]  
Автор cholich (Cordoba GTI)
Публикувано10.03.06 12:34



виждам, че може да дадеш летните гуми с джантите отделно, а аз също се интересувам от тях, моля те пиши на каква цена ги даваш и в кой град?
z_zafirov@yahoo.com

1.8 16v 95kw 1100kg. - 112hp/ton



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.