Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 30.04.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с хидравликатанови  
АвторErdi (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 16:34



От няколко дена се появи едно странно виене. Предпологам, че е от хидравликата, защото като отворих капака имаше хидравлична течност на мястото където се налива течността. При леко помръдване на волана този шум се увеличава. Някой ако е имал подобен проблем моля даде съвет.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: Erdi]  
Авторparmapar (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 22:05



Провери натяга на ремъка на помпата на хидравликата.Ако е хлабав може помпата да не дига достатъчно налягане.При мен даже волана започна да се движи трудно.Регулирането не е трудно но е по-удобно на канал



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: parmapar]  
Авторerdi (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 09:51



Ходих на сервиз и ми казаха, че ако е от хидравличната помпа нова струвала между 600 и 700 лв, което ми се видя адски много. Някой сменял ли е хидравлична помпа. Може ли да се окаже, че е от нещо друго. Предложиха ми на първо време да смяна хидравличното масло. Можело да има някакъв боклук в маслото.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: erdi]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 11:57



Ако още те интересува темата ( просто сега я видях )
Помпа 2-ра употреба е около 100 - 130 лв. Моята има някякъв шум при плътно завит на дясно волан но я взех 2- ра употреба.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: doktor]  
АвторErdi (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 17:27



При тебе какъв беше проблема, че си смени помпата.
След като ми смениха хидравличното масло една седмица карах без този шум. Помислих ще всичко се е разминало, но този шум се появи отново и взе да изхвърля масло от там където се налива. Със сигурност ще трябва да сменя помпата. Изобщо на помпи не ми върви, защото през лятото смених бензиновата. При плътно завит волан казаха, че този шум е нормален.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: Erdi]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 15:47



При мен проблема веше че след катастрофа беше избита шайбата и беше счупена алуминиевата стойка та затова я смених. На моргите вообще не казах че е за Сеат - търсих хидравлика за VW \ако бях казал Сеат незнам дали щеше да е същата цената /
Имам опит със дясна кормилна щанга. Отивам в магазин и сервиз за Сеат във Варна и питам дясна кормилна щанга - 189 лв комплект с маншон който ми е здрав( доставка до 2- седмици) ......слизам до гарата, показвам я без да казвам че е за Сеат и....VW голф- 2 само щангата 28 лв.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: doktor]  
АвторErdi (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 17:20



На мен в сервиза ми казаха, че хидравлична помпа от VW-3 не става за Сеат.
Ще се наложи да търся помпа втора употреба.
Не знам до кога мога да карам така и дали това няма да доведе до някакъв друг проблем.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: Erdi]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 11:18



Моята я взех от моргата без да се интересувам от какъв модел е. Имаше един двигател VW TDI казах им че ми трябва помпа и ми я извадиха, а после като се прибрах в Добрич я сложих без проблеми.......
Най-добре я свали и тръгни по моргите като я показваш. Тези момчета в моргитеразбират повече и от майсторите.



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: Erdi]  
Авторdoktor (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 11:22



Моята я взех от моргата без да се интересувам от какъв модел е. Имаше един двигател VW TDI казах им че ми трябва помпа и ми я извадиха, а после като се прибрах в Добрич я сложих без проблеми.......
Най-добре я свали и тръгни по моргите като я показваш. Тези момчета в моргитеразбират повече и от майсторите.
Влез и в сайта на Сеат клуб за повече информация
www.seatclub-bg.info



Тема Re: Проблем с хидравликатанови [re: doktor]  
АвторErdi (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 15:17



В Русе ми казаха, че трудно ще я намеря.
Мисля да я поръчам от Пловдив. Баща ми ходи в моргите там и са му искали номера на помпата. От сервиза ми го казаха.
Да видим дали ще намери същата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.