Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 01.05.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Повреда в електрониката на Toledo  
Автор dimitar_cher (непознат )
Публикувано01.09.05 13:39



много моля ако някой може да ми помогне с информация.не бях карал автомобила цял месец и когато стартирах мотора се оказа че светодиодат за температурата на водата и налягането на маслото светят и не искат да изгаснат.установих че двигателя не прегрява и налягането на маслото е нормално.със сигурност електрониката не сработва.от къде мога да си намеря електронната схема на Seat Toledo или техническо сервизно описание за да си реша проблема сам.след дълго ровене в интернет не можах да намеря нищо.
на всички благодаря предварително



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Авторokad (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 07:56



ne pla6oisq! pone sled 10-15 min karane trqbva da zagasnat,ako ne ogledai dat4icite,po princip tova se okazva ob6t nedostatuk na VW.



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Автор dimitar_cher (потребител)
Публикувано05.09.05 16:56



благодаря за бързия отговор на okad.наистина като покарах изгасват първо за маслото след това за водата много ми се иска да го поправя сам.моля всички които разполагат със схема на електрониката да ми помогнат.благодаря им предварително



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Авторsteff 55 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 17:42



И аз имам същия проблем.По едно време се оправиха и всичко беше нормално.Но като карах в един голям дъжд, пак започнаха да светят.изгасват след около 5 8 мин. първо маслото,и след това водата!проверявях всички кабели към датчиците - всичко е ок!така и не разбрах от какво е!



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Авторparmapar (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:01



I az imam sashtiq problem.Lampata ne temperaturata ne gasne.Chak kogato kolata zagree,ugasq dvigatelq i otnovo go startiram,togava ugasva.Imate li obqsnenie po sluchaq.Blagodarq



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: parmapar]  
АвторRADO (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 12:01



abe s toq seat...naprovo mi skysva nervite be hora ina4e e dobra kola govorim za 1.8mi 92-93(ne sym mn siguren) ta kolata presecva....karam si na 5 sys 2000-3000 hilqdi oborota i izvednyj nem moje da poeme presecva 6e se otkysne dvigatelq ot tamponite
ne moga da i namerq i kuplunga za da go svyrja v serviz da kajat klakvo ne ba4ka/...6tot kfo li ne smenix i maistori samozvanci...
aa i drugo karam si na svobodna na 1000 oborota i izvednyj po4va da mi se mesti nagore nadolu oborotomera....
nqkoi ako moje da mi pomogne 6te sym mu super mn blagodaren



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Авторbig (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 11:46



и аз имам съшия проблем. Като я запаля се включва светодиода на лампата за водата и ... изгасва. Какво може да се направи по въпроса? Благодара Ви предварително!



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: big]  
АвторBълчaн (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 15:29



Ако мига долей антифриз. Ако свети непрекъснато не-знам



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: RADO]  
Автор dimitar_cher (потребител)
Публикувано13.09.05 14:27



значи Seat-a който карам е 1.8 бензин 92- 93г. купих го през 2000г от Бон и в момента в който го купих и го доркарвах към Бг започна да прекъсва по същия начин давам газ не върви дори спира следващия момент се стрелка изведнъж не мога да ви опиша нервното ми състояне и как се чувствах тогава нещата се оправиха по късно с добавки за прочистване на резервоара и по късно с зареждане на бензин само от Шел ето вече сме вече 2005г нямах никакви проблеми с нищо 2 ходил в Западна Европа с него никакви проблеми това все пак са над 3000км в едната посока и сега проблема с лампата за маслото и водата не знам какво да го правя само събирам информация но не се доверявам на майстори да го пипат ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен



Тема Re: Повреда в електрониката на Toledoнови [re: dimitar_cher]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 12:03



и аз имах същия проблем с лампата на маслото,при мен се оказа нещо изгоряло по електрониката на арматурното табло,проверете и това щом не е от датчиците.Сминих ел.платката на арм.табло и се оправи.Друг въпрос е че тая платка втора употреба в нашия град е 40лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.