Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не ходете в Аутотехниканови  
АвторYanko (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 17:34



Здравейте! Имам Сеат Толедо и с течение на времето взе да вие нещо при двигателя. Реших да отида в оторизирания сервиз на Сеат и Ауди - "Аутотехника" за да го погледнат. Установиха, че е от ролката на ангренажния ремък. казаха ми цена около 90 лева с труда и частите. Съгласих се но после ми се обадиха, че и ремъка бил за смяна и ми казаха невероятна цена от 160 лева. Отказах се понеже ми се струваше скъпо. Когато отидох да си взема колата се оказа, че ремонта е 130 лева. Каза ли ми цени ама без ДДС и то пак не прави толкова. Както и да е платих ги но още не направил 1 км усещам, че колата не може да се движи с повече от 40 км/ч. Върнах се да я оправят, не били настроили аванса. Настроиха го подкарах я но пак не беше като преди ама явно толкова си могат. Претрупани са с работа и претупват и хората. Така че не ходете там ще съжелявате. Докато чаках минаха още двама недоволни клиенти, които бяха омотани подобаващо.



Тема Re: Не ходете в Аутотехника [re: Yanko]  
Авторcordobaman (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 23:04



Taka si e. Osven che sa pretrupani s rabota sa sabrali i palni nekadarnitzi bez chuvstvo za otgovornost. Nashata darjava se kazva Bulgaristan. Inch Allah!



Тема Re: Не ходете в Аутотехниканови [re: cordobaman]  
АвторPK (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 16:34



До скоро имах Сеат Ибиза и бях много доволен от колата, карах я от нова(6 години), но така и не можах да свикна с обслужването от Аутотехника. Когато реших да купувам нова и въпреки разочарованието от сервиза им отидох за оферта при тях, те се отнесоха с мен като с пъвия галош и въпреки, че съм фен на марката си купих друг автомобил.

Наистина ако имате възможност ползвайте други сервизи а не тези високомерни .....



Тема Re: Не ходете в Аутотехниканови [re: PK]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 13:28



Купих си Сеат от Аутотехника, докато ми вземат парите бяха много любезни, но когато посетих сервиза им се оказа направо ад. Нямат части, чака се по две три седмици за да докарат дадената част. Дават час за смяна на масло след 10 - 15 дни. Ако не ми беше гаранционна колата нямеше да стъпя там.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.