Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 29.05.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема seat toledo 1,6 mono jetronicнови  
Автор galin (непознат )
Публикувано14.02.05 17:33



Имам тази кола от 2 години.от известно време почна да ми създава проблеми при работа на бензин/с газова уредба е/.Има емулатор за работата на ламбда сондата и не би трябвало да натрупва грешки.Когато е студено пали и явно преобогатява сместа.колата заработва като на три цилиндъра с доста големи сътресения.при превключване на газ няма никакви проблеми.ходих на сервиз.и то на VW.там нямаха куплунг за да изчетат дали има грешки.въпроса ми е как мога да ги нулирам.ако някои има информация или линкове ще бъда благодарен.



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: galin]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 18:25



otka4ete za 4-5 min. + klemata na akumulatora si i 6te se nullira.

a kade se na mira klemata za "diagnostika na va6ata kola? Az imam TOLEDO i be4e 2 godini q tursq. Ina4e znam kodovete,no ne znam kade da vkliu4a indikira6tiq svetodiod!



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: galin]  
АвторSCO (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 12:58



Коя година е Толедото



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: galin]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 18:01



kato si na zor tursi6 suvet,ako kolata ti ve4e e na red spodeli-nekoi drug moje da e na zor!
dosta znaq za mono jetronic ,no sledva6tiq put nqma da komentiram,ako ima6 problem!



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: vodomer]  
АвторSCO (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 17:38



Виж дали това ще помогне да си намериш буксата





Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronic [re: galin]  
АвторSCO (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 17:49



Също и това:





Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: vodomer]  
Автор parmapar (непознат )
Публикувано23.04.05 00:04



Imam SEAT-a ot edin mesec.Hodih da go proverqvam na PC.Tehnika svali lqvoto ravt4e w krakata na voda4a i ot tam izvadi nqkaav izvod i go vklju4i v PC-to.Osven tova namerih i grupa kabeli za el.proverka v otsega za rodioto,no ne znam za kakvo sa.Ako tova ti pomogne radvam se ."parmapar"



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: parmapar]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 10:52



Pri kolenata na 6ofiora,v dqsno ot bloka na reletata namerih 2 otdelni buksi-kato se zatopli vremeto 6te gi ogledam obstoino.
Blagodarq za infoto!



Тема Re: seat toledo 1,6 mono jetronicнови [re: galin]  
Авторrijaka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 13:34



mahni pliusovata klema na akumolatora i go ostavi taka 24 4asa i vsi4ko 6te se opravi 4ao




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.