Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 01.05.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Тема Ibiza `86  
Авторtweedle (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 20:26



Здрасти на всички Сеат фенове ! Можеби ще купувам Ибиза 1500,произведена 1986 година със Порше система(инжекцион ли е какво е незнам :) ) та кажете ми нещо повече за нея - поддръжка,части вървеж и общо взето всичко.



Тема Re: Ibiza `86нови [re: tweedle]  
Автор Slight (непознат )
Публикувано14.02.05 16:19



Имах такава, само че 1200 (отново Порше)
Ако слушаш повечето хора - Ибиси преди 93г. имат лоша слава, но аз мога да ти кажа следните неща:
- двигателите са отлични и 1500 и 1200 (много добро ускорение - все пак Порше са ги правили) - като недостатък са неикономични - 1200 - 10л./100 градско - 7/100 извънградско.
- купето гние основно около двигателя (коша) - гледай за това.
- говори се че скоростните кутии се чупели - аз нямах проблем освен с по-долу описания случай.
- супер евтини части (с едно изключение - наложи ми се смяна на някакъв лагер преди скоростната кутия, които се оказа че не се намира никъде освен в магазина към сервиз-а на Сеат - Дружба1 и струваше скромните 180лв.), но това е 1 на 1000.

Ако тези неща са ОК - действай :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.