Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 29.05.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся книги за SEAT TOLEDO  
АвторHristo2OO5 (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 21:55



Търся книги с документация и/или схеми за Толедо 1992г. Моля кажете ако знаете откъде мога да ги намеря.



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: Hristo2OO5]  
АвторSCO (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 12:41



Трудна работа обърнах нета.... за съжаление без успех. Единствено в автомобилния софтуер можеш да намериш нещо





Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: Hristo2OO5]  
Авторcпac (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 17:10



намерих една книга на руски, има в нея някои неща за Toledo.



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: cпac]  
Автор nike_ (непознат )
Публикувано22.03.05 12:49



дай линк или кажи къде да я намерим



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: Hristo2OO5]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 12:40



az imam na ruski kupih q predi 2 god. krustovi6teto na gr.ignatiev/vito6ka /macdonals/ biv6a ruska"M.Gorki"-sega e malka 4astna ruska-pomolih sobstveni4kata sled mesec proverih-evala-mnogo polezna knijka



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: vodomer]  
Авторparmapar (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 18:04



Не можеш ли да ми я пратиш тази книга с наложен платеж.Много ми трябва.Гр.Русе 7019 к-с "Чародейка"бл104 вх.Д Парашкев Милчев.Благодаря



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: parmapar]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 09:46



kaji kakuv problem ima6
Az 6te precenq kak da postupq- dali da presnimam nqkoi list,da izkaram na CD ili da potursq nqkoq stranica ot www.



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: vodomer]  
Автор parmapar (непознат )
Публикувано20.04.05 21:24



При подаване рязко газ оборотите на колата се задържат на около 2000 и не спадат.Ако натисна спирачка и подам леко газ те спадат.Сменил съм ламда сондата с нова ,но ефекта е незабележим.Моля за помощ.Parmapar
emai:lada2104@abv.bg



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: parmapar]  
Авторaqvaduta vodom (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 15:02



tova se polu4ava kogato ne e izpraven regulatora na droselovata klapa i prevkliu4vatel na prazen hod/edno 4erni4ko blizo do jiloto na gasta.Vurzano e na izvodo 3 23 i 24 na ECU-to.
Su6to taka moje da e potenciometura na droselovata klapa-vurzan e na izvodi 7 8 i 18 na ECU-to.Ako ima6 vuzmojnost napravi si samodiagnostika i samiq kod 6te ti opredeli kakva e pri4inata



Тема Re: Търся книги за SEAT TOLEDOнови [re: aqvaduta vodom]  
Автор parmapar (непознат )
Публикувано22.04.05 23:45



Blagodarq za informaciqta.Az ot skoro imam SEAT-a i ne sam mnogo zapoznat s negovoto ustrojstvo.Imam ponqtiq ot DVG,nospecialno s tozi problem ne moga da se sprawq.Po kakav na4in da naprqva samodignostika?Mnogo 6te bada blagodaren,ako mi otgovori6 po-podrobno na adres:parashkev54@abv.bg ili na
lada2104@abv.bg.Mnogo 6te se radvam da poddarjame nqkakva vrazka za v bade6te.GSM 0898 437605.Otgovarqm na Skype-to s nik "parmapar"Leka ve4er
parashkev.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.