Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 30.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема емблема Сеат  
Автор actinia (momiche)
Публикувано12.12.04 08:56



Привет!
Имам един такъв козметичен проблем.....Имам Сеат Кордоба и съвсем скоро забелязах, че ми няма задната емблема....едва ли е паднала, по-скоро някой от техникума срещу нас е решил,че много му трябва...Може и да греша, но резултата е един - болят ме очите като гледам дупката на мястото ня емблемата...Сигурно въпроса ми ще ви се стори глупав, но знае ли някой откъде мога да си намеря емблема?Благодаря Ви!



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
Автор lz_joro (непознат )
Публикувано14.12.04 11:42



Imam podoben problem samo 4e seata mi e IBIZA.



Тема Re: емблема Сеатнови [re: lz_joro]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано14.12.04 16:49



много, ама много ми е неприятно да гледам "дупето" на колата ми такова.....
не знам дали в автоморгите може да се намери или пък някъде другаде продават...това все пак си е вид резервна част, макар и козметична...
как не съм го видяла тоя примат, който ми е обезобразил така колата



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано14.12.04 17:49



Разбрах къде се продават. Има на Димитровградския пазар....разбира се, турско производство, но по нищо не личи....
този път така ще я залепя, че направо ще я бетонирам......приматът ще се помъчи доста докато я отлепи.....



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 08:16



Super... sigurno 6te otsko4a do tam- imam da vzimam i drugi ne6ta. Tva za primata - vnimavai da ne go ztrudni6 mnogo 4e toku vij povla4il s nego i kolata!

Безаварийно каране на всички колеги!



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано15.12.04 16:07



Само за информация - вчера поръчах и днес са ми купили емблема,но от някакъв турчин в Хасково. Струва 6 лева и е като оригинална.
:-))))
Имам един алуминев прът - ако хвана примата на местопрестъплението , ще го отнесе много лошо......



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:45



dimitrovgrad - dalechko
niama li gi tez raboti niakade iz Sofia
che az tr. si kupuvam plastmasovata ramka okolo reshetkata?



Тема Re: емблема Сеатнови [re: mmm]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано22.01.05 18:26



О, не зная. От Пловдив съм, та на мен Димитровград ми е маааааааааааааалко по-близо.
Защо не поръчаш на някого?



Тема Re: емблема Сеатнови [re: actinia]  
Авторmartin (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 17:50



I az imah takyv problem na Ibizata mi. Po princip moje da se potyrsiat emblemi po razli4nite morgi viarno 6te izhabish malko benzin dokyto namerish no nee kato da otidesh do Dimitrovgrad v Sofia pone morgi bol Az si namerih ot morga sega sym ia betoniral s epoksidna smola v gnezdoto i niama myrdane Probvah da ia ostavia samo na shtiiftovete no da vi kaja 4estno po dobre nedeite s mnogo malko usilie se svalia zadnata emblema



Тема Re: емблема Сеатнови [re: martin]  
АвторMATPOC_vn (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 12:27



А защо просто не отскочите до най-близкото представителство на Сеат във вашия град? Аз съм от Варна и имах подобен проблем, миналата година също търсех задна емблема, но за Сеат Толедо. Търсенето по всички останали магазини не даде резултат.В представителствотот във Варна емблемата струваше 11 лева, не е малко, но идва по-евтино от тва да въртя кръгчета по моргите, където и по принцип почти нямат сеат-и.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.