Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 12.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕРВИЗ ЗА SEAT  
Автор DH_Robo (новак)
Публикувано17.08.04 09:38



Открит е специализиран сервиз за SEAT.Всеки клиент се ползва с преференций в обслужването и цените.Качествени услуги и разумни цени."Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов.тел:8129993



Тема Re: СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕРВИЗ ЗА SEATнови [re: DH_Robo]  
АвторCeaтaджия (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 14:14



Я кажи за колко ще ми смените феродовия диск на съединителя? (Ибиза 1.5i от старите с порше-двигателя)



Тема Съединителнови [re: Ceaтaджия]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано23.08.04 10:29



Точна цена немога да ти кажа,защото трябва да се види колата,но в най-лошия случай 40-50лв.Ако имаш проблеми с времето няма никакъв проблем наш представител да доиде във време което ти е удобно и да вземе колата.А ако доидеш,ще те черпя едно хубаво кафе.



Тема Re: СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕРВИЗ ЗА SEATнови [re: DH_Robo]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 18:03



Имам SEAT Alhambra 2.0 с автоматична скоростна кутия.На колко километра се сменя маслото в кутията и при вас може ли да стане това.Какво масло използвате и сменяте ли гарнитурата освен филтъра.И накрая колко ще ми струва.
Благодаря



Тема Масло на автоматична ск.кутиянови [re: kiko]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано24.08.04 10:35



Когато се сменя масло на автоматична ск.кутия е хубаво да се смени и филтъра(за гарнитурата е задължително,защото ако не се смени тя все едно да не сме направили нищо).Всичко зависи от това дали ти искаш да си купиш гарнитурата и филтрите или искаш ние да ги осигурим,както и маслото.Иначе за работата 10 лв.(и едно хубаво италианско кафе).Ще се радвам ако се обадиш на 8129930 в.119,или остави тел ние да се свържем с теб.Заповядай.



Тема Diagnostikaнови [re: DH_Robo]  
Автор rado73 (RADO)
Публикувано24.08.04 12:47



Здрасти DH_Robo,
това,че е открит сервиз специализиран за СЕАТ е много хубаво, защото не на всякаде могат да ти направят специализиран ремонт по колата. Там където могат пък ти "режат главата" до кръста.
Аз искам да попитам, правите ли някаква форма на компютърна диагностика на двигателя? Имам проблем с моя двигател( RP 1,8 1991 ). Ходих къде ли не, но проблема си остава.Всеки диагностик ми казва, че нещо е за смяна съответно аз го сменям , но проблема си стои !?!? ... Махат разни маркучи от "вакума" после друг казва, че трябва да са там и т.н.
Благодаря предварително....

mobile: 0888 500 512, RADO



Тема Re: Търся спешно !!!нови [re: DH_Robo]  
АвторAтaнac (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 11:39



Здравейте!
Търся ел.машинка за задно ляво стъкло - Толедо 1992г.
Интересува ме втора употреба - новите са безбожно скъпи.
Ако има нещо - пуснете някакво съобщение или на тел. 0889-829-776
Предварително Ви благодаря.

Атанас



Тема Re: Diagnostikaнови [re: rado73]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано25.08.04 12:00



Мисля,че бих могъл да помогна,самоче по това което чета ми става ясно едно нещо.Водил си колата на диагностика и все ти казват разни различни неща.Какво показва диагностиката?Би ли казал и по точно какъв е проблема,за да мога да ти дам по конкрете отговор какво бих могъл да направя по въпроса.Заповядай в сервиза да видим как да излекуваме зверчето



Тема Re: Търся спешно !!!нови [re: Aтaнac]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано25.08.04 12:04



Ако има някъде това е "при италианеца" бил съм там бая пъти за какви л ине чудесийки и се съм ги намирал.Намира се след "красна поляна"към "овча купел"Рейс 83 където прави левия завой за към земляне,след светофара в дясно.Огромно е.Има страшно много врати,капаци вт.ръка.Дато ти свърши работа това инфо което имам.



Тема Re: Diagnostikaнови [re: DH_Robo]  
Автор rado73 (RADO)
Публикувано25.08.04 17:16



Здрасти DH_Robo,
проблема с моето ТОЛЕДО е, че има някаква странна вибрация на двигателя и играят оборотите когато работи на празен ход. Когато се заслушаш в мотора се чува звук все едно двигателя от време на време от нещо се мъчи.... Значи като почнах да ходя по диагностици всеки се хващаше за нещо и съответно аз го сменях, но проблема си го има.Значи след няколко диагностики съм сменил : вакум регулатор, вакум-маркучи, свещи, кабели, дистрибуторна капачка, палец, инжекциона( без моторчето на празен ход ). След една от диагностиките си махнах катализатора, защото "умниците" казаха, че проблема идва от него ?!?!?! А да ти кажа не изглеждаше толкова задръстен. На последната диагностика мериха и ламбда сондата и казаха, че е наред...
Не знам вече какво и е на моята кола, но ми писна да давам пари по разни диагностици, а проблемите си стоят... Разхода и е доста висок, значи горе-долу на градско ми харчи около 13,5л/100км и харчи и масло... за един месец два пъти и доливам...
Ако можеш, дай някакъв съвет....

mobile: 0 888 500 512, RADO (звънни и затвори)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.