Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 27.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема seat toledo  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 13:30



zdraveite eto 4e ve4e sam vav va6iqt klub. kupix si seat-toledo 1.6-benzin 06.1995 ot xolandiq. na lelq mi - na invalid. kolata s registratsiqta bez mito 6te mi izleze okolo 4000 lv.kajete mi zaslujava li si i mnogo pari li sam dal.kolata e v perfekno sastoqnie.kajete mi ima li nqkakvi saitove za podrajka na seat-toledo i voob6te informatsiq za seat-toledo



Тема Re: seat toledoнови [re: ivo]  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 10:59



Chestito!
Spored men kolata opredeleno si zasluzava - stom sastoyanieto i e otlichno!
Za sazalenie na slavejkov niama knizki za seat na balgarski, a tez na engl. sa skapichki.
Az lichno ne znam saitove za seat, no gledam po tez za vw zastoto kolite imat mn. obsto.
Inache eto edin ruski sait za chasti:
http://www.exist.ru/cat/cat/default.asp
Ima sasto edno mn. dobra programka ETOS /za vw, seat, skoda, audi/- svalih si ya ot free.techno-link tam ima vsichki chasti po kolata povecheto sas grafiki.
Sto se otnasia do poddrazka, profilaktika, konsumativi i dr. te nestata sa obsti za povecheto koli no bi bilo mnogo polezno ako vzemem ta gi sistematizirame tuk vav foruma - moe si spestim niakoj glavobolia taka!
Predlagam vseki da pishe kakvo kak poddarza po kolata si - na kolko km. ili period ot vreme. Regularnite nesta kato: maslata, antifriz, spir. technost, filtri, hodova chast, profilaktika na gorivnata systema, dvg i t.n.



Тема Re: seat toledoнови [re: mmm]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 12:57



A kato si dobre zapoznat s tezi raboti znae6 li kude v SEAT-TOLEDO 93 ima buksi ili nqkakuv 6teker za samodiagnostika kakto pri PASSAT,za6toto i dvata avtomobila imat dvigatel RP? 6te buda blagodaren na vsqka ideq,tui kato az ve4e rabotq po vuprosa



Тема Re: seat toledoнови [re: mmm]  
АвторlVO (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 16:33



moje6 li da mi dade6 palniq link za ETOS? 4e ne moga da q namerq ne6to :(



Тема Re: seat toledoнови [re: ivo]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 16:44



Chestito kolega,
Moeto jelanie e da si kupia toledo ot sashtia klas, godini i osobeno sastoianie.
Imash li niakakvi preporaki, chovek, ili firma, koito da mi q vnese, i na koito da razchitam che shte q ogleda dobre predi pokupka? Zapalil sam se za tozi model.
Pri polojenie che e na invalid 4000 e perfektna cena, az ne moga da ia vkaram na invalid i bi mi izleznalo po-soleno.



Тема Re: seat toledoнови [re: Niki]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 19:55



seat toledoto e xubavo osobenno moeto e v perfektno sastoqnie slojix mu xubava muzika , alarma i gazovoto ot starata kola. vsi4ko e perfektno , no edno zapomni ot men . ----- karutsa vozeneto ne moje da se sravni i na malkiq prast na frenskata kola imax peejeot i moga da kaja 4e tova e vatxa na VOZIQTA



Тема Re: seat toledoнови [re: ivo]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 13:39



za voziqta sam saglasen, az karah kadet 5 godini i beshe malko darveno, no i reno sam karal i se chupeshe zdravo i zatova se naplashih dosta. zatova voziqta ne mi e prioritet, a da e zdrava i nadejdna kola. Niakakvi idei za vnos?



Тема Re: seat toledoнови [re: ivo]  
Авторvodomer (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 14:30



Eh Ivka, Ivka! Iskaaa6 golqma kola,VW Pasat dvigatel,oka4vaneto na Golf-puk meko da vozi. Golf-adjiite za6to se fruckat,zaradi oka4vaneto/tvurdo i stabilno na vseki zavoi i na vsqkakuv put. RP dvigatelq e vziskatelen,no e ikonomi4en. Kupi si RENO 6te stane6 ne priqtel-poznat s vsi4ki servise master,ina4e vozi meko!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.