Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 28.09.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема gaz ili benzin!?нови  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 08:55



Tova e vaprosa - struva li si da slagam gaz pri polozenie che karam okolo 10k na godina?
kaf razhod vi davat seatchetata?
moyata e ibiza 1.6i 05`94
S kaf benzin karate 95 ili 92 po docs i dvata bi triabvalo da stavat poneze za tozi medel pishe benzin "normal" - ne "super", koeto otgovaria na nashite bezolovni i na staria A93 ako se ne laza!
Chuval sam che pri po-goliamo rachkane razlikata gaz/benzin e po-goliama - ne standartnite 10% a 20-30% i slaganeto na gaz malko se obezmislia.
A az ya karam poveche gradsko /sofia/ i usloviata sa neblagopriatni - tragni, spri i t.n.



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: mmm]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 14:56



moeto toledo e 1.8mi RP s gazowa Landi Renzo
razhoda mi izwyn gradsko 9l/100km. izmerih go naskoro kato po magistralata sym karal s 120 a na mesta i s 140 a sled towa 100-110
gradskia mi razhod minaloto lqto beshe 12l/100km. sega mi e trudno da go izmerq zashtoto q karam smeseno no nqma prichini da se e promenil syshtestweno
izwyngradsko ikonomiata mi e kym 35-40%
..
no az wzeh kolata s gazowata, ne sym q montiral posle



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: mmm]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 19:20



na gas 140km/h s4choveka na 6ose sredna klasa-razhod 8/100
benzin 160km/h -.-.-.-.-,-,-,-,-.-.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..7/100
seat toledo 1.8i
mnogo e za razpravqne za da se pi6e



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: kuki-6]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано06.06.04 16:24



Butilka 30 L zaredih za 22 LV na poslednata stancia predi KULATA,minah prez zadrusten TESALONIKI,stignaah do VOLOS,karah prez grada i na 35 KM ot nego gasta svur6i.Preminah na benzin /kolata stana malko po-6umna/,do su6tata stancia izhar4ih 28 L benzin i napulnih gas dogore pak za 22 LV.
SEAT TOLEDO 1.8I GLX s gaas sistema BRC s 2 simulatora .
Kogato kupih kolata predi 14 meseci i smenih LAMBDA sonda i SIN dat4ik za temperat.na ohl te4nost kolata trugna kato hala,a razhoda padna pod 7 na benzin
Iskam da dobavq,4e smenih edno gumeno suedinenie,koeto be6e s malka puknatina i OSANNA!!!



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: kuki-6]  
Автор1111 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 08:41



Искам да те попитам , защо сменяш ламбда сонда и датчик ????
Не са работили или специално за да се подобрят параметрите - разход и
скорост????.
И когато се кара повече на газ - трябва ли да се сменят тия - сонда и датчик????
Предварително благодаря за мненията!



Тема Re: gaz ili benzin!? [re: 1111]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 00:27



beha iznoseni



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: kuki-6]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 00:37



kato se kara na gas dat4ika za temperaturata ot4ita i izpra6ta danni kum komp.Sondata ne u4astva,a se vkliu4va simulator. Pri neobhodimost za nulirane na autocomp. otka4i za 10 min + klema na akumul.bateriq i vsqkakvi "izli6ni danni" se zali4avat.Vinagi startiraite dvigatelq s osvoboden pedal na gasta!!!



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: mmm]  
Авторmmm (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 12:48



Reshih da ne slagam gaz! - Struva mi se che za 10 x. km na godina ne si struvat usiliata.
Razhoda mi na benzin e savsem prilichen:
gradsko: 8.5/100
izvangradsko: 5.9/100
Interesno che niama razlika dali karam s 95 ili 92 vse sastia razhod ili e tolkova malka che ne ya zasicham.
Interesno mi e dali bi imalo problem ako probvam 98 - v knizkata pishe benzin = normal a ne super. Ako se ne laza normala obhvasta ot 91 do 98 oktana ma ne sam 100% siguren!



Тема Re: Газова уредба нова-МАРИНИ- 130 леванови [re: mmm]  
АвторBECO (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 15:21



Имам и продавам миникит-уредба Марини:изпарител, клапани, ключ за превключване, нивомер и външно зарядно -и това,за 130 лева.
Ако има желаещ- 0888710202-Весо.



Тема Re: gaz ili benzin!?нови [re: M.]  
Авторcrane (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 13:51



brat karam toledo 1.6na benzin i sam super dovolen
predi6nata kola mi be6e na gas i sam razo4arovan
na gas ne moje da i hvane6 razhoda vednaj gori 9 posle 16 dokato na benzin si znae6100km max 10 lt.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.