Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 30.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трудно намерими дреболийки...нови  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано05.04.04 12:27



Здравейте. Имам СЕАТ Ибиза 94та година. Някой ми сви пръскалката за задното стъкло (накрайничето дето се завива на оста на задната чистачка). По магазините за резервни части естествено не може да се намери такова нещо . По моргите също вдигат рамене. Някой знае ли магазин в София, в който да продават такива дреболийки? Може би някакъв фирмен на СЕАТ или де да знам... Много е досадно . Няква джвъчка дето не струва и 2 лв. сигурно, ама не може да бъде открита . То не, че не мога и без нея, но като го няма сифона, за да излиза тънка струйка като си включа задната чистачка пръска като градински маркуч по задната кола . Не ми се ще да го запушвам с няква тапичка .


Подпис: Паландро.

Тема Re: Трудно намерими дреболийки... [re: Gallandro]  
Автор brabusGTl (ентусиаст)
Публикувано05.04.04 16:04



Според мен за такива малки елементи само в Аутотехника (представителите на Сеат и Ауди).



Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: brabusGTl]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано05.04.04 16:40



Сори за тъпия въпрос... ама къде имат магазин за части или може би трябва от някой сервиз да го взема? Защото аз им знам магазините за нови коли. Пробвах и с търсачка, но освен адреса на централния офис друг не намерих .


Подпис: Паландро.

Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: Gallandro]  
Автор brabusGTl (ентусиаст)
Публикувано05.04.04 17:52



Потърси Deliveryman, т.е. остави му бележка. Той работи точно там и мисля, че може да ти е полезен.



Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: brabusGTl]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано05.04.04 18:48



ОК. Мерси.


Подпис: Паландро.

Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: Gallandro]  
Автор Cult Society (бърз...)
Публикувано06.04.04 16:25



Отиди в Аутотехника - ще останеш удивен от ниските цени!!!
Не се занимавай с други магазини и морги !!!
Аз съм си поръчвал разни пластмаски от там - по купето вътре и отвън ....
Пример - капачка за теглич на броня - 11лв, щипки за тапицерия на врата - по 70ст., капачка за джанта (оригинална) - 24 лв(ама иначе не може да се намери никаде) :)
Предстои ми да ходя до там за едни тапи на дръжката на дясната врата - вътрешната.... и още разни работи:):):)





Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: Cult Society]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано06.04.04 16:38



Мерси . Звучи обнадеждаващо.

Ама и към теб същия тъп въпрос... какъв е адреса на това там, където ти предстои да ходиш? Аз намерих само адреса на централния офис, който определено не ми върши работа .


Казват, че невъзможни неща няма. Не е така. Те съществуват, но и за тях има решение.

Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: Gallandro]  
Автор Cult Society (бърз...)
Публикувано06.04.04 16:53



намира се в сервиза им в Дружба - зад бившия техномаркет....или зад сервиз дружба.... не се вижда от улицата ама като стигнеш там - всеки го знае



Тема Re: Трудно намерими дреболийки...нови [re: Cult Society]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано06.04.04 17:54



Ясно, ще се ориентирам. Мерси много.

Даже не е много далеч от работата ми. Мога да отскоча и утре в обедната почивка , което е идеално, понеже тази събота едва ли някой ще работи.


Казват, че невъзможни неща няма. Не е така. Те съществуват, но и за тях има решение.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.