Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 30.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?  
Авторaned69 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 21:05



На каква цена бих могъл да купя запазени лети джанти 15 или 16 цола за Толедо!Очаквам предложения!.....,а алуминиеви педали и.т.н.?Благодаря!!!



Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: aned69]  
Автор brabusGTl (ентусиаст)
Публикувано16.03.04 11:16



За 15' BSA в Център Lassa в Дървеница нови 616 лв. за 4.
За 16' цената май е към 680 лв.

това е в Дървеница.
Официалния вносител, мисля, че е Боряна-Дряново




Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: aned69]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано16.03.04 12:27



Преди известно време бях обявила в нет-а,че в ЕМ КОМПЛЕКТ 33 могат да се намерят различни видове лети джанти...
Ако имаш желание,можеш да посетиш форума и да разгледаш снимките,приложени там.-->

Както ще се убедиш,повечето от тях имат изложени цени.За останалите можеш да получиш инфо при директен въпрос във форума.

The Truth Is Out There...

Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: aned69]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 08:36



Извинявай за мнението ми, но 16 цола как ще ги сложиш - няма ли да опират в амортисьорите.
На моето "Толедо" , на капачката на резервоара пише , че 15 цола са за гуми
.../50/15 , а за 16 цола даже не пише .

На мен също ми е интересно как могат да станат.

Благодаря.



Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: MMM]  
Автор brabusGTl (ентусиаст)
Публикувано17.03.04 16:23



Не би трябвало да опират никъде (16'), но гумата вече трябва да бъде 205/40 R16, за да се запази външния диаметър и да няма грешки в показанията на скоростомера и километража.
185/60 R14 = 195/50 R15 = 205/40 R16
За последния размер цената на гумата не коментирам! един път е 16 цола и колкото е по-нисък профила толкова е по-скъпа.
Друг е въпроса, че ако се кара много колата не ми е ясно как ще се опазят тези 16 по нашите "перфектни" пътища.
П.П. Неговото Толедо e 2001 е от новите и то излиза от завода на 15 и са по-високи от 50.

Редактирано от brabusGTl на 17.03.04 17:25.



Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: brabusGTl]  
Авторaned69 (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 00:09



Благодря ви за помощта,но вече имам по-сериозен проблем,днес спуках картер в дупките на Т.Каблешков при Била!Мисля да съдя общината,имате ли информация по въпроса!



Тема Re: Алуминиеви джанти за Толедо 2001г.?нови [re: brabusGTl]  
АвторpAbLo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 14:00



Толедо 2 излиза серийно със 195/65/15.В сайта на Сеат предлагат 16" но май не се препоръчват за малките мотори.Но ако искате да се обедите КОЛКО са ни добри пътищата си вземете 50-ки гуми на 15-те цолови джанти и ще се откажете от 16 много бързо
Вярно поведението в завой и рязко спиране е много по добро от стандартните гуми но пък возията е ЛЕКО ужасна




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.