Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 26.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема seat toledo - struva li siнови  
Авторpiko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 10:05



zdraveite, haresal sam edin seat toledo 92g 2.0i 115hp
cenata mu e 5000lv i mi se struva che ne e malka
niakoi moje li da preceni tova? i niakoi kara li takova jivotno da kaje verno li e mnogo troshlivo .. se taka mi razpravqt :)



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: piko]  
Авторerf_gt (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 12:49



Da,mnogo se tro6i. Az imam Ibiza s tozi motor, mnooogo tro6liva-za 3 godini sum smenil 2 man6ona po 12lv.i uplutvenija(gumi4ki,vlojki ili kakto vseki im kazva)na klapanite sus tsena 6(da 6est!!!!!!)lv. komplekta.Izklu4vam konsumativi(50lv. maslo,remutsi ird.) kakto i prez den po 10 lv.benzin. Li4no mnenie-mnogo dobur avtomobil,imaiki v predvid neverojatno gladkite i perfectni bulgarsi puti6ta. Danuka su6to e skromen-za minalata godina 160lv. Tazi pove4e, no ne sum go platil o6te. i ne znam to4no kolko e.4asti ima, ne e kato da njama.Za tenekite ne znam, ne mi se e nalagalo(o6te) da pazaruvam,no ot starite postingi vuv foruma moje6 da zabeleji6 neskromni sumi za strani4ni ogledala naprimer. No ti re6ava6. Sravneni tsenite sus podobnite za Ford naprimer sa prosto idealni. Pak li4no mnenie-parite sa otnositelno mnojko.NO, zavisi ot sustojanieto na avtomobila,moje i da e izgodno, kato se zami6li6. Ako ne otidat kamara pari po nego v blizkite 2 godini naprimer, to tozi Seat e po-izgoden ot drug za 4300-4500 primerno. Taka 4e, izborut e tvoi,ako kolata e dobra(mnogo dobra) i ja iska6- vzimai ja! Tova e moeto mnenie prijatelu,misli,proverjavai gledai i uspeh!!! Dano sum ti pomognal pone malko.



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: erf_gt]  
Авторpiko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 14:32



10x
znachi spored tebe ne se troshi :))
i osenqvash kolata na 4300 :) .. inache izglejda mnogo zapazena .. ima samo malka puknatinka - 7-8sm na zadniq spoiler
inache e ot shveicariq i za tova bila po-skapa .. az probvah da sa pazara, shot kat gledam mai e skapa verno .. sprqmo cenite v mobile.bg .. no pak tam ne vsichki sa nov vnos



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: piko]  
Авторmladen (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 15:29



spored men e malko skupichka i ne zaslujavat tolkos pari . nima problem ako ne e nov vnos vajnoto e tehnicheskoto sastoianie na mashinata .nimat dobra koroziina zashtita i malko poizgnivat,ne mi haresva ch tropat korite .obshto vzeto sa super spored men ne burzai a se porazgledai oshte malkoi dano namerish kakvoto tursish!



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: mladen]  
Автор Cult Society (бърз...)
Публикувано28.01.04 16:27



nameri si Cordoba po-dobre







Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: Cult Society]  
Автор rox (непознат )
Публикувано29.01.04 17:07



shto we pich ... obosnovi se
niakoi znae li otkoga seat-ite sa s vw dvigateli
sega toq seat toledo 92g dali e s dvigatel na vw i koi tochno
znam che na niakoi i okachvaneto im e na vw



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: rox]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 10:14



ne moje da se sravnqva toledo/luksozna za semeistvo i tejkari ,ako ima vsi4ki ekstri vkl. klimatik/ i kordoba /mnogo e ritnata pi4ovska za po-mladeji za6toto sa ot razli4en klas. za toledo dvigatel-rp vw 1.8i e idealen variant-dobre uskorqva 73 lv danuk i e s oka4vane na passat ili golf 7.2/100.idealno raboti s AGU -BRC sistema i 2 simulatora. Toledo e perfekten! kolkoto po-evtino go kupi6 tolkova pove4e pari trqbva da vloji6 za remont /lambdi,dat4ici,garnituri/za dobur vakuum,droselna klapa i dr./S izpravni podrobnosti mnogo tegli i malko har4i.
Pravi mi vpe4atlenie,4e sled kato si kupqt auto mnogo hora zapo4vat da karat bez da go stegnat/hem ne hodi,hem har4i mnogo/. Ami to ,ako e obratnoto predi6niq sobstvenik nqma da q prodade. sledovatelno:pari za pokupka-pari za istinsko potqgane i posle eheeeeeeei golem kef i 4ovek stupva malko po taka!



Тема Корекция!нови [re: kuki-6]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано31.01.04 03:40



Отде го измисли тоя данък за 90 коня с катализатор 73лв? Нали карам все такива коли - 47лв. е данъкът! Другото е напълно вярно...



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: kuki-6]  
Автор bolen (непознат )
Публикувано31.01.04 22:48



vchera vidiah edno toledo v edna avto kushta 1.8 16v el.paket,klima.mnogo me nakefi nima nishto obsh to s drugite toledo-ta .mislia che takova neshto si zaslujava 5-te bona. ako ne bih si kupil do sega shtiah da go iahna!



Тема Re: seat toledo - struva li siнови [re: kuki-6]  
Автор Cult Society (бърз...)
Публикувано02.02.04 11:58



аз карам Кордоба '96 г и съм много доволен....
Толедото е по дървено - особено първите....кофти тапицерия и пластмаси , няма кой знае каква форма в сравнение с Кордобата, която има огромен багажник - аз съм 187см и си лягам вътре.... удобна е а вътре ме кефи повече.... Поради разходите които налага една голяма кола като толедото - разход и т.н. предпочитам малката Кордоба, а и паркирането е проблем вече в софия. Мойта е с две врати - и не ми пречи да возя родата вътре....
пътували сме 4ма - 2х180см+ и 1х180 и 1х 167+ - гъч е ама става :)

Не че имам против Толедото - мое мнение - Кордоба:)

Редактирано от Cult Society на 02.02.04 11:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.