Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 25.04.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Aman ot razbirachiнови [re: roberta]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано18.01.04 13:47



na 110 nqma kak da e.....povqrvai mi ako nqkoi v europata varti po 13000 na godina nqma da si kupi kola a ke se vozi na taxi po izgodno shte da mu e...



Тема Re: Aman ot razbirachiнови [re: roberta]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано18.01.04 13:49



a i edin joker ot men nikoga ne si kupuvai kola ot gorublqne....



Тема Re: Aman ot razbirachiнови [re: deliveryman]  
Авторliubo (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:28



dai edna takava cordoba i na mene



Тема Re: Aman ot razbirachiнови [re: liubo]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано19.01.04 16:31



nqmash grizi....no imai v predvid 4e si plastash otdelno kaskoto(kolkoto ostava) i prexvarlqneto koeto e 300lv.taka 4e kolata realno shte ti se varze kam 7000lv,v momenta nqmam, no v kraq na meseca mi vrashtat poslednite 2 cordobi ot koito ednata ve4e sam q prodal taka 4e ako te ustrova cenata,drugata shte ti q prodam s nai golqmo udovolstvie....



Тема Я дай подробностинови [re: deliveryman]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано20.01.04 02:50



защото и аз съм заинтересован! Двигатели, екстри, цвят, пробег - всичко.
Ако може да се вземе прилична Кордоба или Ибиза след 1998г. за 7-8.000лв. и аз нямам нищо протива да се откажа (с много мъка на сърце) от Вентото. Предполагам са "истински" вашите, след като са поддържани при вас...
Иначе за Горубляне не си прав! Вярно е, че е като морга там, но аз с много обикаляне купих перфектно черно перленоАУДИ 80 1,8S 10/91г. с всички екстри без кожа (В3ка, но от последните - с окачване на В4 и отвън е като 90) оттам на много прилична цена (4,750лв.) и вече 6мес. и около 15.000км сме невероятно доволни от него.
Също така не си прав и за пробега назапад! Вярно е, че там се кара много. Но това е правило и като всяко такова има изключение - втора/трета кола в семейството и ред други причини. Така че пробег от 13.000км на година не е толкова нереален, макар и изключително рядко! А и в крайна сметка какво значение има на колко километра е, ако е гледана добре колата. А има и друго - за 50.000км каране градско се износва като за 200.000км на магистрала, така че...



Тема Re: Я дай подробностинови [re: Vento]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано20.01.04 15:10



brat zivql sam na zapad i to dosta dobre,ne kato imigrant,imaxme baq golqma ka6ta i v semeistvoto imaxme 5 koli i vsqka edna ot tqx se karashe zverski.takiva 2 kola po 20 000km na godina takova zivotno nqma!prosto se draznim kato 4uvam takiva neshta.za gorublqne - i tam sam bil 1 godina i neshtata sa mi kristalno qsni...kakvi laina prodavat i kak im laskat sveshtite s teleni 4etki za da izglezadat dobre,i mazat gumenite upltneniq s boq za obuvki.
sega za kordobite:oshte ne moga da ti kaza kilometrite(nqma da gi varna ne se bezpokoi)zashtoto oshte ne sa mi gi varnali kolite. predi 3 meseca kupix takava na gadzeto mi taka 4e ako iskash da vidish vse pak za kakvo stava vapros zvanni mi sabota ili nedelq shte ti ja pokaza s udovolstvie za da dobiesh predstava za sastoqnieto: vanshno, vatreshno,xodova 4ast i dvigatel....siguren sam 4e shte ostanesh dovolen ako si seriozen de



Тема Re: Я дай подробностинови [re: Vento]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано20.01.04 15:14



za kilometrite sam napalno saglasen s teb nqma zan4enie dali e na 50 ili na 200 vqrno e 4e kato e karana na dalag pat i nqma nish6to(moqta e takava)no sagla si se 4e vse pak trqbva i da e poddarzana dobre



Тема Re: Я дай подробностинови [re: deliveryman]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано20.01.04 15:18



Проблемът е, че не съм от София. Ако не ти представлява трудност - пиши ми подробностите когато и да е или тук, или на лична бележка. Ако пратиш и снимки (на колата на гажето ти) - цена няма да имаш. Не си търся непременно кола, защото сегашната ми ме удоволетворява напълно, НО офертата ми се стори доста примамлива и не е проблем да сменя моята с нещо по-ново. За състояние и пробег вярвам на твоята преценка, а и както казах - за мен не е важно какво пише на таблото - дали 000.001км или 999.999км. Винаги мога да си го корегирам ако не ме кефи - важно е цялостното състояние на колата и как е гледана.
Единственото ми изискване е В НИКАКЪВ случай да не е БЯЛА, а по възможност и червена да не е...



Тема Re: Я дай подробностинови [re: Vento]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано20.01.04 20:12



otkam kraq na january xvarlqi po edin pogled na www.autotechnica.mobile.bg i shte ja(gi)vidish



Тема Благодаря!нови [re: deliveryman]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано20.01.04 23:27



Ще следя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.