Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 18.05.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Общи въпросинови  
Автор дp.Kиpилoв (минаващ)
Публикувано10.12.03 14:29



От 2 дни съм собственик на Seat Toledo GL 2.0 i, има хидравлика, ABS...
Има ли нещо скрито, потенциално опасно... като дефект или слабост на тези машини. Нещо на което да обърна внимание?
Благодаря...

I like eveything, but mediocrity...


Тема Re: Общи въпросинови [re: дp.Kиpилoв]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:11



от 1 година (20000км) карам такъв автомобил, но слабост засега (да чукна на дърво) не съм открил, към която да те насоча. сложил съм и АГУ и да ти кажа голяма разлика във вървенето не се усеща.
единствено мога да те посъветвам е да смениш всички ремъци и маслото на скорости+дифер. и моторното, независимо дали са ти казали, че са нови или стари. не е голям разхода, но спестява много неприятности.
карай смело и не се плаши



Тема Re: Общи въпроси [re: qwerty]  
АвторCeco (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 21:31



Ako e nad 150 000 km vij kak sa diskovete na prednite spira4ki - te sa edno ot slabite mesta!

Poda zad zadnite gumi - ima izqwena skolonst kym gniene tova mqsto tam.



Тема Re: Общи въпросинови [re: дp.Kиpилoв]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано11.12.03 11:19



4estit ti Seat!

Emi kato svika kola i tazi ne e ve4na..... Kato slabo miasto moje da se kaje 4e e elektronikata (dosta hora se oplakvat ot neia), na pompata na injectiona i e kratuk jivota..... I za drugo mai ne se se6tam....

Leka i bezavariina!



Тема Re: Общи въпросинови [re: дp.Kиpилoв]  
АвторMulder (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 15:14



Честито! И аз съм с такова животно от няколко дни. :-)



Тема Re: Общи въпросинови [re: G6O]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 15:12



Аз също имам SEAT-CORDOBA . За начало мога да кажа ,че бях много доволен -разхода на бензин ми беше 6.8л/100км градско , а на иэвънградско 5.1л/100км . Но нали ние българите се стремим всичко да е колкото се може да ни е по евтино,и затова реших да сложа газова уредба на колата. И така поставих уредбата на 06.01.2003 г. и вече близо година съжалявам . Съжалението ми е за това че не само не намалих паричния фонд по колата ами го увеличих. По точно увеличи ми се разхода до 12л/100км газ, колата когато е студена си мени оборотите , от време на време гасне когато е в движение , и ред други забележки . Ако има някой който знае как да отстраня тези неизправности , моля да ми пише



Тема Re: Общи въпросинови [re: emil]  
Авторkuki-6 (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 15:22



kupi si BRC s emulatori-2br i nqma da gasne i 6te svali qko razhoda



Тема Re: Общи въпросинови [re: emil]  
Автор ilcio ()
Публикувано04.03.04 10:30



4ove4e i az s moqta Cordoba imam syshtite problemi !
BTW slojih si nova gazova Lovato, na dvigatel 1.6 Mi, kojto dokato karah na benzin goreshe mnogo - no naposledyk vse po-ve4e syjalqvam




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.