Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 16.06.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Тема Отказа ми километража и скоростомеранови  
Авторpkk (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 09:29



Та значи, става въпрос за Толедо 2,0; 92г.; 2E с автоматична скоростна кутия. Онзи ден както си карах и стрелката падна и двата брояча за км спряха да отчитат. Километража е ел., няма жило. Единственото, което погледнах са предпазителите, здрави са. Дайте съвет има ли нещо, което да погледна, релета, датчици и т.н. или кажете за някой свестен жичкаджия, който дори да не го оправи да не ми съсипе таблото отвътре да надраска, изпочупи щипки и т.н., че откачам като някой си остави отпечатъците след него.



Тема Re: Отказа ми километража и скоростомеранови [re: pkk]  
Автор queller (тиранин)
Публикувано10.11.03 12:09



Otivash v nyakoya morga i si kupuvash novo tablo.50-70lv
Tozi problem se polu4ava kogato nyakoi si igrayat da GO PREVARTAT.



Тема Re: Отказа ми километража и скоростомеранови [re: queller]  
Автор sunny_bunny (:))
Публикувано12.11.03 17:05



При мен от време на време се "откачат" и след известно време се "закачат" незнам дали някой се е мъчил да превърта нещо преди мен, но наистина е доста гадничко..




Тема откъде да намеря жило за километражнови [re: pkk]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 09:27



и аз имам проблем, но със скъсано жило на километража.
някой знае ли къде може да се намери, че обиколих вече къде ли не. само не ме пращайте в аутотехника. чух, че някъде в горна баня ги правели, но това ми звучи доста съмнително. някой знае ли нещо за възстановяването



Тема Re: Отказа ми километража и скоростомеранови [re: queller]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 09:34



този проблем по скоро се получава от датчика на скоростната кутия.
70-90 лв е нов



Тема Re: откъде да намеря жило за километраж [re: qwerty]  
Автор ilcio ()
Публикувано16.11.03 11:31



Sled poslednata spirka na tramvaj N5 v Knqjevo ima edin sfetofar - sled nego w pyrvata prese4ka v dqsno, karash 5m po edno bair4e nadolu - tam v lqvo shte vidish rabotilnicata. Vqrno e mizeriq , no ako ti trqbvat jila - kakvito i da sa - tam shte ti gi napravqt, i naj-hubavoto e 4e ti davat i garanciq.
Na men tam mi napraviha jilata na zadnite vrati - neshto koeto se bqh ot4aql ve4e da tyrsq



Тема прави синови [re: ilcio]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 12:47



прав си и хиляди благодарности. направиха го ново - смениха цялото жило, само кожуха си е стария и то за 10лв., а в аутотехника искаха 60лв с десет дни доставка.
вече не карам само с 20 :))



Тема Re: прави синови [re: qwerty]  
Автор ilcio ()
Публикувано24.11.03 09:39



Radvam se 4e ti pomognah




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.