Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 16.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za sre6tite...нови  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 17:51



Hora,super mnogo sum navit na takiva sre6ti,no kato gledam se organizirat samo v Sofia...Az sum ot Varna i mi e malko trudno da doida...mnogo me e jad!!!A kato sledja postingite njama mai mnogo hora ot Varna...Ehhh,pone postvaite kakvo se slu4va,6te e gotino da ima i njakoi druga snimka na Seat-ite!A za men ostava da se nadjavam,4e skoro broja na Seat-ite v BG 6te narastne zdravo,4e da se organizirat sre6ti i okolo men,a za6to ne i v tsjala BG!!!



Тема Re: za sre6tite... [re: alex]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано29.08.03 10:22



Zdrasti! Tui kato razbrah, 4e po tova vreme 6te buda vuv V.Turnovo, moje da si napravim edna sre6ta tam - kakvo 6te kaje6?

A ina4e snimki 6te6e da ima o6te ot purvata sre6ta, ama niakoi si zabravi fotoaparata....



Тема nema da se pritesnqvash...нови [re: alex]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано29.08.03 23:02



Priqtel nema strashno to Sofianci ima mnogo obache vsichkite sa neseriozni. Samo G60 e seriozna i hodi po sreshtite, a nai loshoto e che si sedi sama i nqma koi da i pravi kompaniq. No tazi nedelq sigurno shte se saberem na kambanite ot 18:00.
Vsichki sa dobre doshli.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: za sre6tite...нови [re: G6O]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 11:03



Здрасти! Благодаря ти, че си толково отзивчива! Супер съм навит на една такава среща със истински "клубари"! За кое време говориш точно(не съм влизал 2 месеца във dir-a и не съм прочел още всички постинги), предполагам за ~1 септември? Тогава не мога, но 3(понеделник) е ОК! Каква е твоята колица(Ibiza GTi 8v, ако си спомням добре от постингите ти)? Моята е същата,така че ще е интересно ! А има ли nick-a ти общо със Ibiza-ta, защото чух(само чух!), че във СФ има такава(с такъв двигател)?



Тема Re: za sre6tite...нови [re: alex]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано02.09.03 15:48



Nicka mi niama ni6to ob6to (za sujalenie) s ibizata...

A v Sofia ne znam (a i izob6to) da ima takava Ibiza.... Samo s edno GTi sum se zasi4ala niakolko puti po ulicite...

Niama da mojem da se vidime na 3-ti za6toto dneska se vurnah v Sf



Тема Re: za sre6tite...нови [re: G6O]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 17:10



Здравей,G60! Еми знаеш как се разпространяват слуховете! Тук(във Варна) има една Ibiza 1.8 16v,2 Cupra(обаче само състезателни)и няколко GTi съм виждал(2-3мах.) Другите са малолитражни. За срещата-няма проблеми,все някога и аз ще намина към СФ! И сега докато си ми паднала:колко ти харчи колицата градско? Имала ли си някакви проблеми(по-сериозни)? На колко оборота горе-долу се вкл. ограничителя? Правила ли си промени по колата,външно и по ДВГ/ходова част?



Тема Re: za sre6tite...нови [re: alex]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано04.09.03 00:09



ehei, az syshto sym navit za sreshta!!! Ot Ruse sym i V.Tyrnovo me ustroiva kato alternativa...
p.s. moje da ne sym sys sporten Seat, no sys moeto 4ervenko Toledo shte uvaja s udovolstvie takava sreshta

e? koga?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.