Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 28.09.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Когато вали...нови  
Автор STOMA1O1 (непознат)
Публикувано20.08.03 23:30



Всъщност става дума за доста прозаичен проблем - когато се намокри пътя колата започва да прекъсва - не гасне, но прекъсва и оборотите играят - изсъхва като загрее и престава. Някой да има идея какво под капака да покрия за да престане да прави тези мизерий?



Тема Re: Когато вали... [re: STOMA1O1]  
Авторpk (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 09:07



кабели и дистрибутор като за начало



Тема Re: Когато вали...нови [re: pk]  
Автор STOMA1O1 (непознат)
Публикувано21.08.03 09:41



Отдавнаааа проверено и подменено...


Редактирано от STOMA1O1 на 21.08.03 09:43.



Тема I na menнови [re: STOMA1O1]  
Автор jana (bezsilnata)
Публикувано03.10.03 10:18



Znaesh li i na men mi pravi toia problem kolata ... az ne sam ot nai-kompetentnite , no m i kazaha che niamam isolacia na niakakvi kabeli i ot tam se mokrilo delkoto i eventualno tamponite .. No kakvo li razbiram ... az sam jena



Тема Re: Когато вали...нови [re: STOMA1O1]  
Авторdgf (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 13:30



каква е колата?



Тема Re: Когато вали...нови [re: dgf]  
Автор jana (bezsilnata)
Публикувано03.10.03 14:49



Ami az govoreh za Seat Ibiza i neznam zashto no reshih che stava duma za takava kola



Тема Re: Когато вали...нови [re: dgf]  
АвторSTOMA (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 18:18



MOIATA E SEAT TOLEDO 2.0I 1992



Тема Re: Когато вали...нови [re: STOMA]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано07.10.03 18:16



хайде на бас ... отдолу като погледнах на моята ТРЯБВА (ако съдя по отворите за болтове) да има кора, която да пази да не се хвърля вода при влизане в локва. водата удря капака и пада директно в/у делкото. само че при моята тая кора липсва и ми е гаснала няколко пъти при влизане в локви по-бързичко :) така че хайде на бас, че и при теб я няма :)))

Microsoft Certified Double Clicker


Тема Re: Когато вали...нови [re: Delwin-]  
Автор STOMA1O1 (непознат)
Публикувано09.10.03 10:12



абе да ама не - според мен и други хора, който уж разбират колата не би трябвало да има кора фабрично - това че има отвори още нищо не значи, според мен проблема е по-скоро някъде долу защото на мене ми се е случвало просто от мокър път да почне да прекъсва - не само от големи локви



Тема Re: Когато вали...нови [re: STOMA1O1]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано09.10.03 10:27



Хм .. е тогава не знам :( .. При мен само в доста големи локви се е случвало 1-2 пъти и си го обясних с това.

Microsoft Certified Double Clicker



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.