Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 28.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среща на клуба  
Автор STOMA1O1 (непознат)
Публикувано20.08.03 10:36



Аз съм малко нов тук, но мисля, че една среща на хората, които влизат в клуба ще да е полезна:
Предлагам да се уговорим за след повече време - за да може всички да планират правилно: например 01 септември от 19 часа на Камбаните.
Предлагам всички, които имат интерес да пуснат отговор на тази тема и ако сме повече от 3-ма да го направим



Тема Re: Среща на клубанови [re: STOMA1O1]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано20.08.03 10:57



Az sum za!

Nie si napravihme edna sre6ta (minalia petuk), biahme samo dvama, no na men mi haresa

A za6to da ne go napravim na OMV-to na blv. Bulgaria? Kambamnite sa dale4ko za vsi4ki, a i putia do tam e leko otvratitelen....
Kakvo 6te kajete?

p.s. A ti kakuv Seat ima6?

Редактирано от G6O на 20.08.03 10:59.



Тема Re: Среща на клубанови [re: G6O]  
АвторStoma1O1 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 11:06



Да го направим и там - като видим всички мнения петъка преди 1-ви ще обобщим. Аз имам Сеат Толедо 2.0 GT, от повече от година вече.



Тема Re: Среща на клубанови [re: STOMA1O1]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 13:03



Екстра!!!
аз съм за, датата и часът ме устройват напълно а мястото за мен няма значение (стига да е на < 50км. )



Тема Re: ok, no...нови [re: M.]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано23.08.03 23:26



mnogo shte se radvam da doida i az na sreshtata, no kakto moje bi ste razbrali ot postingite mi sym ot Ruse :( i Sofia mi e malko dalechko ina4e sym ZA tazi ideia ...
vinagi e bilo super oshte ot starite IRC sreshti da se syberat hora-edinnomisleshti, koito da spodeliat vsi4ko svyrzano s ideiata kato sa sigurni, 4e ne dosajdat s tova na drugite , a dori naprotiv :)))



Тема Re: Среща на клубанови [re: STOMA1O1]  
Авторsco (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 08:16



Niamam nishto protiv, no sym na rabota do 18:30.Vse pak shte se opitam da stigna do 19:00



Тема Re: Среща на клубанови [re: sco]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано01.09.03 09:39



az sum plutno za

moje i da zakusneq malko......


shte mina pokraj OMVto kum 7 , 7 i 15



Тема Re: Среща на клубанови [re: Cult Society]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 09:51



На мен лично OMV-то на България ми е доста по неудобно от камбаните. Тъй като не съм ходил отдавна към тази част на София някой ще обясни ли с 2-3 думи къде е точно срещата



Тема Re: Среща на клубанови [re: M.]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано01.09.03 15:36



От околовръстното слизаш по бул. България и веднага след Била е ОМВто




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.