Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 02.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема горивна помпа...нови  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 14:12



С толедо 92г. 1.8mi съм и имам някакви проблеми с горивната помпа (по-точно помпи тъй като са две). От време на време нещо май че притока на гориво към двигателя не е добър и колата ми се "захълцва" и не ми пали добре също така.
Някой да е имал някакви специфични проблеми с горивните помпи?




Тема Re: горивна помпа...нови [re: M.]  
Автор sco (непознат )
Публикувано17.07.03 08:16



I az imam podoben problem s ibiza 1.2i sym. No pri men pompata w rezervoara izdava po silen shum otkolkoto normalno. Nova pompa otiva kym 200lv. Proveri si gorivnia filtyr moje ot nego da idva problema, osven tova vzemi si ot shell dobavka za injekcioni STP garantiram ti efect!!!



Тема Re: горивна помпа... [re: sco]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 09:41



Ти със 2 помпи ли си? Аз съм с две една вътре в резервоара (после има междинен резервоар) и една външна.
А тази добавка за какво точно е? И за моно инжекциони става ли?



Тема Re: горивна помпа...нови [re: M.]  
АвторSCO (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 14:24



I az sym sys dve pompi- edna v rezervoara i edna do gorivnia filtyr, siguren li si che tova koeto narichash mejdinen rezervoar ne e goriven filtyr(ako e taka smeni go). Ima dobavka STP za vseki tip dvigatel. Chuh che po proncip pompata moje da se razvali ot kofti benzin. Taka che vnimavai s evtinite benzinostancii!!!



Тема Re: горивна помпа...нови [re: SCO]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 15:41



Докато "майсторите" в сервиза ми правеха колата ги чух да си говорят че между двете помпи имало междинен резервоар и едната помпа "въртяла" бензина между него и основния резервоар. А другата между междинния и инжекциона. Отделно е филтъра. Не съм гледал лично отдолу тъй че може да не съм разбрал нещо съвсем точно.
При мен се беше скапала първата помпа която е в резервоара. И проблема се реши със стара помпа за 80лв и още 15лв за монтаж. Поне ми монтираха и газовата след това



Тема Re: горивна помпа...нови [re: M.]  
Авторdaco (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 17:26



Do zadno dqsno kolelo ima filtur=20 lv samo ot BOSCH i zaduljitelna centrovka na kompiutur,a posle 6te komentirame po-natatuk[sve6ti,air filter,english pribavka za po4istvane na diuzite],togava 6te raboti bezupre4no. Taka postupvat ispanci,italianci nemci.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.