Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 18.05.24 
Автомобили
   >> Seat
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема The newest member of the clubнови  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 16:18



Здравейте,
както някои вече са разбрали преди 2 дена си купих seat toledo, 94г. карано е в Италия. И с това ставам най-новият член на клуба .
На пръв поглед много ми харесва колата двигателят се държи добре, не е сдухан, вече 2 дена (докато я регистрирам, застраховам, сложа аларма и т.н.) я въртя из София и не се е появило нищо което да плаче за оправяне. Обаче си има неща дето човек трябва да ги направи като купува втора употреба кола (масла, филтри, ремъци и т.н.). Аз имам желание да я заведя в някой хубав сервиз да и направят центровка на двигателя, обаче ме осведомиха че хубава центровка се правела само в специализиран сервиз на вносител на WV.
Някой може ли да даде идея, къде да си направя центровката и някой и друг полезен съвет? Като например какво масло е най-хубаво да сложа и т.н. Ще съм много благодарен на всички.
Двигателят е 1.8mi модел RP на WV.



Тема Re: The newest member of the clubнови [re: M.]  
АвторpAbLo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 17:06



По принцип най-добре СЕАТ в сервиз на СЕАТ нали
Хайде успех с ремонтите и умната



Тема Re: The newest member of the clubнови [re: pAbLo]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 18:02



Аха, много хубав отговор
ами де го тоз сервиз на сеат? В БГ има ли такъв? А там цените как са?
Айде със здраве!



Тема Аутотехника - в Дружба...нови [re: M.]  
Автор SD (непознат )
Публикувано26.06.03 22:58



...ама не бих ги препоръчал



Тема Re: The newest member of the clubнови [re: M.]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 09:38



Да Аутотехника в Дружба , но там е доста скъпичко и като отидеш там ще видиш само последни модели на Ауди и тук там някой Сеат /пак модели след 2000г/

Но мисля, че е най-добре да отидеш там. На другите места освен някой да се учи на колата ти незнам дали ще ти свърши работа.





Тема Re: The newest member of the clubнови [re: M.]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано27.06.03 15:15



E ha 4estita ti kola! Leka i bezavariina.

Moeto mnenie e 4e v Autotechnika ne razbirat mnogo mnogo ot seat (nabliagat na Audi), taka 4e si ia zakarai v Unitrade-X. Sku4ii sa ama pone sa se nau4ili da smeniat remuci. Ako iska6 i masloto i sve6tite tam si smeni ama niama smisul da dava6 tolkova mn pari (6toto vzimat mnogo za trud). Po-dobre otidi v niakoi snosen centur i si gi smeni (po-evtino 6te ti e)... ne me karai da ti preporu4vam 6toto az za takiva elementarni denosti po servizi ne hodia

...ta kakvo drugo....mi uspeh!!!

Snow is just a frozen water


Тема И в Аутотехника се учат на Сеатнови [re: sunny]  
Автор SD (непознат )
Публикувано27.06.03 16:24



... бях писал някъде за моето толедо...

Иначе в смяната на накладки са много добри.... около 1 час на колело им отнема



Тема Re: И в Аутотехника се учат на Сеатнови [re: SD]  
АвторpAbLo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 17:40



Ами как може да няма СПЕЦИАЛИЗИРАН сервиз на СЕАТ в наща хубава Държава??? Така е Аутотехника са наблегнали на АУДИ но пък казват че и СЕАТ се обслужва там а от другите сервизи съм



Тема Ne e masova...нови [re: pAbLo]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано03.07.03 11:31



Niama, za6toto markata ne e tolkova masova kola i zatova.....
Prez 90-ta godina , kogato ia kupihme purvata Ibiza , mnogo malko hora znaeha 4e izob6to su6testvuva takava marka avtomobili....

Snow is just a frozen water


Тема Zashto da ne e masova...нови [re: G6O]  
Автор SD (непознат )
Публикувано03.07.03 11:58



Огледайте се колко много Сеат-и има. Да не говорим за сходството с VW и Audi.

Повечето Сеати са 80% VW или Audi




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.