Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 26.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 18:51



Онзи ден гледах един Сеат с двигател 2.0i и предполагам че е модел 2E (не се сетих да запиша номера на двигателя му). И като се поразтърсих се оказа че тези двигатели са с някаква инжекционна система разработка на WV, digifant. Обаче един френд ме наплаши че тая система била много сложна, струвала маса пари да се оправи че нямало къде да се оправи в БГ и т.н.
Някои може ли да сподели опит от такава инжекционна система?
Има ли действително място в БГ където ги оправят надеждно?
Такава система би трябвало да имат всички модели WV които са с двигател 2.0и.
Че сеат-чето ми хареса много ама само заради това може да се откажа да го взема
Мерси предварително.
със здраве



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: M.]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 20:46



Mojata e s takuv dvigatel(2E). I na men taka mi kazaha v serviza-tsitiram:"Toja injektsion si e@#l maikata! Purvijat i posleden opit na VW da si napravjat injekstion,dobre,4e se otkazaha navreme" NO vse pak,samijat "maistor" ne mi se stori super nadejden izto4nik!!! Kakto i da e,ot li4en opit,2 godini ja karam tazi kola,ne sum imal nikakvi griji sus injektsiona. A i ti ve4e se zamisli za opravjane. Sega imam drugi griji sus kolata,no ne e po injektsiona. Taka 4e,misli.Postni i vuv VW cluba(ako ve4e ne si go napravil)tam da si kajat mnenieto horata s 3-gti,Passat i Vento s 2E dvg. A Seat-a kakuv e?



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: alex]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 12:39



Най-после някой да отговори и на моя постинг Мерси.
Сеат-чето е 94г. с климатик и газ, поне отвън е добре запазено и двигателят ми се струва, че се държи добре, разбира се, без да му измеря компресията, няма да го взема.
Относно този инжекцион със сигурност знам, че хората по света имат проблеми с него. Мога да ти дам статия, в която пише, че така например в Канада WV е поправил всички пасат-и с този инжекцион безплатно, тъй като там суровите условия са се оказали явно доста неподходящи за това устройство. Имам и доста други статии за digifant, тъй като се поинтересувах доста. Включително и описание как да си го оправим сами!!!
Ако на някой му трябва, да свирка.

А ти би ли споделил какво караш и какви проблеми имаш?
Със здраве



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: M.]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 19:17



Emi dano mojata kolitsa da ne sdade dagaja skoro! Ina4e problema mi go postnah vuv foruma skoro. Ne6to ne vurvi kolata kato predi,njama mo6tnost na sredni oboroti,prosto ne e su6tata. Kolata e Ibiza '94. Ina4e,mnogo me kefi,ne mi e suzdavala problemi(osven nastoja6tija,koito mi otrovi nervite),v interes na istinata dori po prednitsata ne sum smenjal po4ti ni6to, a ja karam 2 god. po super gladkite bulgarski puti6ta,pak e sus 16" djanti i 4erveni prujini.Otkrovenno,za parite si kolitsata e super! A ti kakvo se kani6 da kupuva6,Toledo,Cordoba?



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: alex]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 01:09



Аз ще купувам (дай боже), толедо от 94г. 2.0i със какви ли не екстри. Ел пакет, ABS, климатик, серво, газова уредба, плюшен салон и какво друго още забравих. Карано е в Италия, обявената цена в автокъщата е 5700лв ама ще свалям няма как, щото на мен това ми е много.
Но тъй като това ще ми е първа кола и чесно казано доста ме е страх да не ми пробутат нещо скапано, защото и не разбирам толкова много а и нямам опит. Затова се чудя как да подходя точно.

А твоят проблем е много интересен. Интересно на какво ли се дължи, ако нещо откриеш ще бъде интересно да постнеш някой постинг.
Със здраве и дано да си оправиш колата.



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: M.]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 16:44



Da da,zaduljitelno se pazari za tsenata!!!! Pak kato ja vzeme6 6te po4erpi6!!



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: M.]  
Автор SD (непознат )
Публикувано23.06.03 21:00



2Е двигател мисля, че слагат и на Ауди 80, 2.0. Поне съм виждал така да пише на колата отзад.

Можеш да провериш на тези 2 сайта:

http://www2.zr.com/compare
http://autoworld.agava.ru

Моето Толедо (1.8 mi, GL, 1992 г.), екстра - халогени, го взех за 5500 - 5600 лв.
Нов внос - Германия.

Няма други екстри.

Може и да съм се минал, но това, което ти предлагат ми се струва подозрително евтино.



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: SD]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 12:01



Всъщност вече няма значение тъй като вчера си взех едно друго толедо.
1.8мi 94г. + ГАЗ + климатик + халогени + централно + др. = 5000лв.
нов внос от Италия
това по всяка вероятност ще ти се стори още по евтино
времето ще покаже минал ли съм се или не
със здраве
и двамата да си караме колите безаварийно



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: M.]  
Автор SD (непознат )
Публикувано24.06.03 17:07



RP мотор (като моя). Имаш една екстра повече - климатика.

Дано да е хаирлия.

Аз се опасявах от италианските и затова взех немска, но там са ди скъпи. Като гледам сега http://www.mobile.de дори моята цена от 1400 евро ми се струва ниска.



Тема Re: Digifant! oprawiat li go nqkyde?нови [re: SD]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано27.06.03 15:41



Spoko ne si se minal! Tolkova si vurviat! A po vaprosa za cenata na mobile.de mi estestveno 4e e tolko ama ia i sloji transport (okolo 900lv.),mito (okolo 1200lv.) i pe4albata...mi tolko si e.

A otnosno do digifant-a ne znam niakoi do sega da se e oplakal ot nego....ama znae li se!

4estitka za kolata, dano ne ti suzdava problemi

Snow is just a frozen water



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.