Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 19.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема тампони на Макферсъннови  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 09:32



Ама като се почнат ремонтите и един след друг няма спиране значи!!!

Скоро смених накрайниците на рейката и ето че няма и месец и почнаха да клопат и тампоните. Поне си мисля че са тампоните тъй като няма какво друго да е.
Междувременно взе че ми падна и кожуха на задното гърне
и сега от време на вереме колата ми "попръцква" и ще трябва да сменя гърнето.
Звънях в KRAFT нямат за Ибиза'94 ама ми предложиха на Polo'94 което струва 95 лв и още 20 лв за смяната... та....
Някой знае ли къде може да отида /в Сф/ за ново гърне на нормална цена???
знам че за Опел Кадет струва 45 лв. Мислите ли че е нормално 95 лв????





Тема по-точно ауспух!!!нови [re: sunny]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 09:33



Мислех да пиша за тампоните, ама се отплеснах за гърнето





Тема Re: по-точно ауспух!!!нови [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 12:16



Има една българска фирма ASPO - правят алуминизирани гърнета за всякакви автомобили. Цените им са сносни и отзивите от колегите са много добри. Аз съм с такова задно от година и няколко месеца. Намери им телефоните и ще те упътят до най-близкия сервиз.



Тема Re: по-точно ауспух!!!нови [re: 1.7miTXE]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 13:37



Ок ще пробвам сега да ги открия!

Благодаря!



Тема ASPOнови [re: sunny]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 14:01



Открих ги http://www.aspo-bg.com/

звънях и .... НЯМАТ гърнета за СЕАТ!

ПОМОЩ!!!!



Тема Re: ASPO [re: sunny]  
Автор1.7miTXE (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 14:32



Съжалявам - не знаех.



Тема za auspuhaнови [re: sunny]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 16:42



Az si bjah kupil Walker-mnogo sum dovolen,imam go ve4e 1 godina. Imat za Ibiza,100%!! Moeto gurne(krainoto) struva6e 120lv.za Ibiza GTi.Pasna rerfektno. Potursi,sigurno 6te struva i po-malko pari!



Тема Re: za auspuhaнови [re: alex]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 10:29



Открих Полмо-АВТО има ауспух /само 1 единствен в момента/ в Орландовци 100 лв. на Walker + 10 лв. за смяна.
Все ми се струва скъпичко. Ама май нямам избор ...
ще трябва да се бръкна...



Тема Re: za auspuhaнови [re: sunny]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 15:27



Da naistina i men me prisvi surtseto kato go platih...Kakvi 10 lv. za smjana? N e moga da gi razbera teja horaHem go kopuva6 ot tjah,hem za smjanata pari ti iskat!! Nali na su6tijat serviz 6te go smenja6,tam ot kudeto go vzima6? E,ako e samo magazin tova dobre. Az kato si vzemah moeto gurne mi go smeniha bez pari,no mag. i serviza bjaha na edno.



Тема Re: za auspuhaнови [re: alex]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 09:30



Ами да от тях го купувам! и искат 100 лв. за гърнето и 10 лв за смяна! незнам! и ако се наложело и някоя друга скоба да се сменя няма проблеми били по 2 лв.
а на Kraft /пак от тях купувам и пак те ми го слагат/ е 95 лв +20 лв за смяната и пак някоя скоба ако се наложело била 2 лв.
Незнам
Но явно цената е такава.
Имаше едно време една реклама по радиото "Фръц, фръц та пръц" за ауспуси, но немога да си спомня на коя фирма беше и май някъде на околовръстното... ама..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.