Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 19.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сервиз на FULDA  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 15:38



Най-после отидох на сервиз!!!!

Много съм доволна като цяло...
Само да кажа, че преди да ида при Фулда отидох и на още едно място за преглед по окачването /5 лв/.. ами общо взето цените са едни и същи /за смяна на накладки и за труд/. Но едно нещо ми направи впечатление, и ми стана адски непрятно в първия сервиз. Радиатора ми беше откачен и си се клатеше свободно, в първия сервиз ми казаха 25 лв за да го закачат както трябва, а във Фулда момчето докато гледаше колата хвана два болта и ги смени и готово.. /без дори да намекне за пари/. На първото място ми казаха, че трябва да се смени рейката, а във Фулда - накрайниците на рейката.
Може би и гарнитура трябва да сменям, но във Фулда казаха че засега няма нужда.Като се постопли ще видя загрява ли колата и изчезва ли ми водата и тогава...
Смениха ми предните накладки /вече се чуваха, че са за смяна/ но за задните казаха че няма нужда.
И - НАИСТИНА ПРЕГЛЕДА Е БЕЗПЛАТЕН!!!
Доволна съм, и най-вече спокойна!!!





Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: sunny]  
Авторslynce12 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 18:16



Az tam si smenqm gumite i sym dowolen, kupih si wyzdushen fyltyr ottam i naprawo mi go smeniha.
Pichowe sa, oswen towa maj ne sa mnogo skypchii.

P.S.
oshte edin reader deto samo readwa ;)



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: slynce12]  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:04



Kajete kyde e tozi serviz 4e i na men mi pisna s vlizaneto v serviza da mi kazvat
- Ami maj sa nakladki zaminali ste gi smenim za okolo 15 lv trud + 30 lv za samite nakladki. A posle kato si gi svalih starite se okaza 4e imat oshte 0.9-10mm ferodo naj malko.
Ili maj e tova i onova s4upeno/iznoseno, razvaleno/ ste go smenim za okolo 40-80 lv i drugi takiva gluposti...............................
Ej pisna mi ot pishman majstori deto samo gledat parata a rabota si ne!!!



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: pls]  
Авторslynce12 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 13:57



ednata posoka e simeonowsko shosse sreshtu zooparka
drugata bul. G.M. Dimitrov naj nakraq ama naj nakraq i posle zawiwash nadqsno i na 20m
ili shrehtu centralata na Allianz-a do zooparka



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: pls]  
Авторslynce12 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:02







Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: sunny]  
АвторИбизa 94 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 16:10



Сервиза наистина си го бива и аз там смених предни накладки преди 10 дена . 35 лв барабар с монтажа . На други места само за смяната искаха 20-25 лева.



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: Ибизa 94]  
АвторPK (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 16:16



Niakoj da znae sluchaino kak raboitiat. Imam da si pravia dosta neshta i smiatam da otida.



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: PK]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:10



ами сутрин са от 9.00ч. а вечер до 20.00ч.
събота са от 9.00ч. до 15.00ч.
аз лично си оставих колата в 9.30ч. в събота и в 12.30ч. ми се обадиха да отида да си я прибера като ми съобщиха по тел. колко ще ми струва.
Бяха ми сменили накрайниците на рейката, предни накладки и маслото с маслен и въздушен филтър.
За всяко нещо ми бяха казали предварително колко ще ми струва. И така си беше.




Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: sunny]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 14:12



Абе много не разбират. За прости работи може да се ползват. Аз една крушка си купих и 0,30 часа я сменяха.А още един случей . Смяна на масло 2 часа. Помпот гуми добре. В началото бяха добри.Кой мастор/свестен / ще стои да бачка за 200 лв ?



Тема Re: Сервиз на FULDAнови [re: cт]  
Авторpls (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 14:59



Vyobshte ne sym dovolen ot tiah - dnes biah tam - cari pyleh haous i pada goliamo visene Nikoj neznae nishto - nito kolko lv e dadena 4ast nito ima li a v nali4nost. ka4vat te ne edinia krik gledat kolata posle za smiana na tampon te ka4vat na drug krik i posle pak na pyrvia i taka...... Haos ludnica..... Predlojih da ostvai tam avtomobila i da ida kym 18:00 da go vzema - ne se syglasiha ako ne sym iskal da 4akam da sym idel drug den.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.