Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 21.06.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аларма!!!нови  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 09:26



Сега ново 20!!!!
Алармата ми е с имобилайзер...
значи кат седна давам контакт и натискам едно копче и една лампа ми изгасва и паля.. иначе нали се сещате - нестава....
ОБАЧЕ!!!!
вече 3 пъти ми прави този номер.... Значи давам контакт, натискам копчето , лампата изгасва, НО неще да запали... все едно че не съм го изключила.. но лампата загасва... и така вадя ключа пускам алармата изключвам я пак давам контакт, копчето и ... ПАК неще да запали... и така... явно някъде не дава добър контакт....незнам ... рядко го прави този номер....
ама оня ден 5 мин седях и се мъчих да нацеля положението... е, накрая след много псувни успях разбира се.. ама.... не е там работата...
Та се чудя дали някой неможе да ми даде съвет.. или трябва да ходя при ония дет ми сложиха алармата.. ама така не ми се ходи там...






Тема Re: Аларма!!!нови [re: sunny]  
АвторTikvenik (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 17:32



Бегай при алармаджиите дето са я слагали. Сигурно ти е още гаранционна.
Щото докато се чудиш кво да правиш, може и да те остави някъде колицата.



Тема Re: Аларма!!!нови [re: Tikvenik]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 10:41



Дa.... събота ще ида....



Тема Re: Аларма!!! [re: sunny]  
Автор Arshimed (aktivist)
Публикувано16.07.02 10:54



Alarmata ti orginalna li e ili posle ti ia montiraha? Moiata niama alarma, no iskam da i montiram. Kakva marka bihte mi predlojili? Blagodaria vi za vnimanieto



Тема Re: Аларма!!!нови [re: Arshimed]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 09:15



Mi montiraha mi ia... ama hodih pri drug chovek deto razbira ot alarmi i mi vika che e naj-obiknovena , bulgarska.. i che teia 110$ det sam im dala e bilo mnogo...
Problemite det mi gi pravi sa zaradi niakakvo relence ili prevkluchvatel na benzinovata pompa /alarmata mi bila mnogo tupa/ ta na momenti nemojelo da go prevkluchva.. .sloji mi edno otdelno kopche ako mi se sluchi pak neshto takova da nemoga da zapalia se edno dava nakaso kabelite za zapalvane i taka...
abe zagubena rabota.....
ama neiskam da smeniam cialata alarma....
taka che prouchi dobre neshtata predi da reshish kakvo da si slojish...
uspeh...




Тема Re: Аларма!!!нови [re: sunny]  
АвторArshimed (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 09:50



a ne ti li dade informatsiia, koi alarmi sa naq izgodni za seat "sluncheva"?
i az sym razpital, no vseki govori razlichno i se opitvat da ti vzemat parite, a za posledstviiata gi niama nikak!!!



Тема Re: Аларма!!!нови [re: Arshimed]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 14:44



Shte popitam... ako ne si si slojil oshte nishto.. v ponedelnik shte pitam sutrinta i vednaga shte pisha otgovora mu tuk...



Тема Re: Аларма!!!нови [re: sunny]  
Автор Arshimed (aktivist)
Публикувано22.07.02 08:58



ne ne sym si prikachil oshte!
Blagoraria.....



Тема Re: Аларма!!!нови [re: Arshimed]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 09:25



M1000 bila dobra alarma...
ne bila bulgarska..
i za 55 $ mojel da postavi takava.
Nikade niamalo da moje da se nameri na taia cena.
/Az mu kazah che pitam za priatelka de/

ta kaza ako iskala mojelo i toj da ia postavi.
Ta razpitaj oshte ako iskash.. pitaj i za taia alarma... kakvo shte ti kajat drugite.
za mene veche e kusno....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.