Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 27.04.24 
Автомобили
   >> Seat
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak da nameria Cordoba?  
АвторFutureOwner (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:22



Prepora4ajte mi niakoj, kojto moje da mi dokara Seat Cordoba s ekstri i v otli4no sastoianie. Estestveno za normalna cena!



Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: FutureOwner]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:32



Ami v kluba na VW ima edno momche Vento mu e Nika....
toj v momenta e v Germania... i po princip i koli vkarva v BG-to... .
ta... ako ne ti e speshno toj moje da ti help-ne....
sled kat si zeh moiata Ibiza.... togava razbrah che e mojelo da e Cordoba.. toj govoreshe za edna na mnogo dobra cena s dosta extri....
no.,.. za men veche beshe kusno....
ta ako nebarzash mnogo.. izchakaj go da se varne....




Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: sunny]  
АвторFututeOwner (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:38



Kolko smiatach chte mi izleze Cordoba s ABS, el. stakla i centralno drugo ne mi triabva?



Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: FutureOwner]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:40



vlez ako iskash v Arhiv na Seat... /poneje niamame moderator, ta mneniata se arhivirat napravo/
ta tam ima edin posting za Cordoba... da vidish extrite i cenata..kakva e bila.. :-)




Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: FututeOwner]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 16:01



Mi okolo 7000 DM s mitoto....
moiata Ibiza mi izleze 6 000 dm s mitoto.... koeto e.... dosta skupo...




Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: sunny]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано21.08.02 13:07



за кви цени говориш бе човек. Кордоба 94година с такива екстри и музика с чейнджър гледах декември миналата година за 6200 в една автокъща до пловдив. беше поизгнила отзад, затова я отказах - пък и гледах повече за пасати в тоя момент. нещо май инфото ти е старо ли....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема ?нови [re: FutureOwner]  
Авторdickytheking (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 12:35



SEAT Cordoba 1,9 TDI ; 1994 ,ekstri,avtopilot/avtomatichno poddarja zadadena skorost/, otlichna! Prodava se,zashtoto sobstvenika e v USA, prodava chrez bashta si. Ako te interesuva pishi na dickytheking@abv.bg.



Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: FutureOwner]  
Автор PASS_AGER (пътуващ в света)
Публикувано17.10.02 11:54



otidi v autotehnika, po tova wreme prodavat avtomobili wtora ryka koito sa bili rentacar na herts, sys sigurnost sa v po dobro systoqnie ot tova koeto shte ti dokarat ot vyn



Тема Re: Kak da nameria Cordoba?нови [re: FutureOwner]  
Автормиpe (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 16:22



Купих Сеат Кордоба м.Август 2002 г. от автокъща в гр.Варна за 6000 лв.Има всички екстри без климатик. Колата е 1,8 i ,год. на производство 1994 .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.